سامسونگ از افزایش 300 درصدی فروش گوشی های تاشو خبر داد!


خرید بلیط هواپیما از Safarmarket

از زمان عرضه اولیه گلکسی فولد در سال 2019، سامسونگ به صدر بازار گوشی‌های هوشمند تاشو راه پیدا کرده است و به جز Motorola Razr هنوز رقیب جدی ندارد. اگرچه فناوری گوشی های تاشو هنوز به اندازه کافی گسترده نشده است، اما مدیر ارشد سامسونگ، دکتر تی ام رو، معتقد است که محموله های مدل های تاشو این شرکت در سال 2021 نسبت به سال 2020 حداقل 3 برابر خواهد شد. وی همچنین به برنامه های احتمالی برای یک تغییر نام تجاری جزئی در زمینه محصولات تاشو که به طور رسمی در رویداد Unpacked 2022 معرفی خواهد شد. با دی جی همراه باشید.

در 10 آگوست 2022 (19 اوت)، سامسونگ دهمین سال فناوری گوشی‌های هوشمند تاشو را با عرضه چهارمین نسل از فبلت‌ها و گوشی‌های تاشو خود در سری گلکسی فولد و فلیپ جشن می‌گیرد. اگرچه این تاریخ هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، اما در 10 آگوست 2022، با انتشار یک پست وبلاگ اشاره شد که نمایشگرهای منعطف، امکانات را برای کاربران گوشی های هوشمند دوباره تعریف می کنند.


بیشتر بخوانید:


طراحی گوشی های تاشو فرصت بسیار خوبی برای تغییر تجربه کاربری گوشی ها است و سامسونگ نیز از این واقعیت آگاه است. رشد سالانه فروش این محصولات تاییدی بر این مشکل است و طبق گزارش ها، عرضه گوشی های تاشو در سال 2021 سالانه بیش از 300 درصد رشد داشته است. روندی که به نظر ادامه خواهد داشت و آقای رو نیز معتقد است حداقل تا پایان سال 2022 شاهد افزایش فروش گوشی های تاشو خواهیم بود.

  Horizon Forbidden West دومین بازی پرفروش PS5 در بریتانیا شد

گوشی های تاشو سامسونگ

نکته جالب دیگر این است که آمارهای سامسونگ نشان می دهد که حدود 30 درصد از خریداران گوشی های تاشو به سراغ فبلت های گران قیمت سری Fold رفته اند. گفته می شود این دستگاه ها قدرت و فضای کار بسیار بیشتری را در اختیار کاربران خود قرار می دهند و به همین دلیل مورد علاقه مردم هستند. در این میان، فلسفه سامسونگ در طراحی سری فلیپ کاملا متفاوت است و به جای ارائه فضای کاری گسترده تر، سعی کرده است تا گوشی های تاشوی معمولی را تا حد امکان جمع و جور کرده و حمل آن ها را آسان کند.

جالب اینجاست که آقای روح در پست جدید وبلاگ خود به دو نوع دستگاه تاشو به نام های گلکسی فولد و گلکسی فلیپ اشاره کرده و در نتیجه احتمال حذف پسوند اضافی Z در آینده بسیار جدی شده است. روند کوتاه کردن نام گوشی‌ها مدتی است که آغاز شده است، به عنوان مثال، شیائومی پسوند Mi را در مدل‌های جدید خود حذف کرده است. به هر حال زمان زیادی تا رویداد جدید Unpacked سامسونگ باقی نمانده است و مطمئناً به زودی اطلاعات بیشتری در مورد آن به دست خواهیم آورد.

آن را بگذار


دیدگاهتان را بنویسید