WhatsApp به زودی به شما اجازه می دهد پیام های حذف شده را ذخیره کنید!


خرید بلیط هواپیما از سافارمارکت

انتظار می رود واتس اپ به زودی قابلیت حذف پیام های خود را به روز کند و البته از اسنپ چت الهام گرفته است! این ویژگی جدید به افراد این امکان را می‌دهد که پیام‌های حذف شده را حتی زمانی که رفته‌اند نگه دارند. در آینده با دی جی همراه باشید تا جزئیات مشکل را با هم بررسی کنیم.

واتس اپ قابلیت Saved Messages را اضافه می کند.

طبق گزارش اخیر منتشر شده توسط WABetaInfo، انتظار می‌رود واتس‌اپ گزینه جدیدی به نام «پیام‌های ذخیره شده» را در بخش «اطلاعات چت» در چت‌ها اضافه کند.

این گزینه جدید باید امکان تبدیل پیام های حذف شده به پیام های معمولی را فراهم کند تا کاربران بتوانند حتی پس از رفتن آنها را نگه دارند! این ویژگی مشابه قابلیتی است که در حال حاضر در اسنپ چت موجود است که به شما امکان می دهد با ذخیره کردن پیام ناپدید شده، آن را ذخیره کنید.

گفته می شود این گزینه زمانی در دسترس است که پیام های ناپدید شونده فعال باشند و همه اعضای چت به آن دسترسی داشته باشند. WABetaInfo همچنین یک اسکرین شات از این ویژگی را به اشتراک گذاشته است که می توانید آن را در زیر مشاهده کنید:

واتساپ

ویژگی Kept Messages هنوز در حال توسعه است و هیچ صحبتی در مورد اینکه این ویژگی چه زمانی به نسخه بتا یا پایدار واتس اپ خواهد رسید وجود ندارد. مطمئناً به زودی اطلاعات بیشتری در این زمینه وجود خواهد داشت و ما در دیجی رو به محض انتشار اخبار جدید آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

  جزئیات بیشتر توسط Xiaomi 12 Ultra و یک مدل جدید به نام Xiaomi 12X ارسال شده است

در همین حال، پلتفرم پیام رسانی متعلق به متا در حال آزمایش یکی دیگر از ویژگی های چت گروهی است که به افراد امکان می دهد ببینند چه کسی در 60 روز گذشته در چت شرکت کرده است. با مراجعه به قسمت اطلاعات گروه می توان به این اطلاعات دسترسی داشت. در تصویر زیر نمایی از این تب جدید را می بینید:

واتساپ

در کنار همه اینها، انتظار می رود واتس اپ نیز قابلیتی را معرفی کند که به افراد اجازه می دهد گروه ها را در سکوت ترک کنند. باید دید چه زمانی این ویژگی ها برای کاربران اندروید و iOS در دسترس خواهند بود. پیشنهاد می کنیم در روزهای آینده با ما همراه باشید و فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد ویژگی های آینده واتس اپ در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

آن را بگذار


دیدگاهتان را بنویسید