اشاره احتمالی به کتاب هنری میراث هاگوارتز در تاریخ انتشار بازی

کتاب هنری Hogwarts Legacy برای انتشار در تاریخ 6 دسامبر برنامه ریزی شده است که احتمالاً در زمان انتشار بازی است.

پس از ماه‌ها پخش تیزر برای میراث هاگوارتز، طرفداران بالاخره توانستند یک تریلر طولانی از گیم‌پلی را در اوایل امسال ببینند. WB Games اعلام کرده است که این بازی اکشن نقش آفرینی جهان باز در تعطیلات سال 2022 به دست بازیکنان می رسد اما از آنجایی که جزئیات بیشتری از این بازی در اختیار گیمرها قرار نگرفته است، تردیدهایی در مورد عرضه به موقع آن وجود دارد. .

با این حال، ممکن است چیزی برای نگرانی وجود نداشته باشد و بازیکنان می توانند قبل از پایان سال 2022 میراث هاگوارتز را تجربه کنند. همانطور که توسط رسانه های VGC گزارش شده است، تاریخ انتشار کتاب هنری The Art and Making of Hogwarts Legacy: Exploring the Unwritten Wizarding World در آمازون از 31 دسامبر (10 دسامبر) به 6 دسامبر (15 دسامبر) تغییر کرده است.

کتاب‌های هنری لزوماً همزمان با بازی‌ها منتشر نمی‌شوند، اما همیشه حداقل در نزدیکی آنها در دسترس هستند. بنابراین طرفداران احتمالاً باید منتظر باشند تا Hogwarts Legacy در اوایل دسامبر یا اواخر نوامبر منتشر شود. کتاب هنری Gotham Knights نیز در روز انتشار بازی منتشر خواهد شد و اگر میراث هاگوارتز از این روند پیروی کند، 6 دسامبر می تواند تاریخ انتشار نهایی بازی باشد.

اگر برادران وارنر در مورد بازی میراث هاگوارتز سکوت می کند، احتمالاً نباید تا سال 2022 منتظر بمانیم. اگر WB Games می خواهد این بازی را در فصل تعطیلات به دست گیمرها برساند، نباید زمان زیادی طول بکشد تا اطلاعات بیشتری در مورد این بازی منتشر شود. کانال های رسمی

  چگونه اپلیکیشن های نصب شده از گوگل پلی در تلویزیون های اندرویدی را حذف کنیم؟

بازی Hogwarts Legacy در زمان عرضه برای کاربران پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. Xbox Series S، PC و Nintendo Switch گنجانده شده است. هنوز مشخص نیست که آیا نسخه نینتندو سوییچ مبتنی بر سرویس ابری خواهد بود یا خیر. مدتی پیش محتویات نسخه های لوکس و کلکسیونی بازی فاش شد که ظاهرا آیتم های سفارشی سازی بیشتری را به خریداران می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید