اعتراض شدید مدیرعامل نماوا به سانسور اخیر ساترا: می خواهند ما را حذف کنند

اعتراض شدید مدیرعامل نماوا به سانسور اخیر ساترا: می خواهند ما را حذف کنند

آقای «شانه ساز» با اشاره به فعالیت خود در صنایع مختلف گفت: تنها در صنعت نمایش خانگی رگولاتور رقیب ماست! عملکرد ساترا شبیه یک مسابقه فوتبال شده که از 90 دقیقه بازی، 80 دقیقه بازی در میانه زمین می گذرد و ده دقیقه آخر بازی به جایی می رسد که او را حذف می کنید.

مدیر عامل نماوا با انتقاد از سانسورکننده‌های ساترا می‌گوید: «ساترا هیچ خط قرمزی را به وضوح اعلام نمی‌کند که انگار قصد داریم مخاطبان خود را کاهش دهیم. مثلا در سریال خاتون به ما گفتند چرا گفتی روس ها از شمال وارد ایران شدند؟ باید میگفتی متحدین ما نمی توانیم تاریخ را تغییر دهیم. تاریخ را نمی توان پیچاند.

و ادامه داد: «اگر می‌خواهید مشاغل خصوصی را تعطیل کنید، بگویید. این درست نیست که کم کم ما را آب می کنید. حالا فقط فیلیمو و نماوا در این میدان باقی مانده اند. اگر بخواهید، بازار ماهواره را معرفی می کنیم و می رویم. اگر به ما بگویید محتوایی شبیه صدا و سیما ایجاد کنیم، باید بگوییم که صدا و سیما خودشان آن را ایجاد می کنند. چرا مردم باید برای اینترنت هزینه کنند؟ اگر موفق می‌شدند، باید یک مصرف‌کننده کامل رادیو و تلویزیون وجود داشته باشد و در طول این سال‌ها میلیون‌ها بیننده را از دست نمی‌داد.»

جمهوری اسلامی ایران با اعمال سیاست های سانسور و اخیراً با طرح حمایت از کاربران فضای مجازی، انتقادات گسترده کاربران اینترنتی را برانگیخته است.

  بازی/طراحی تغییر خانه من. طرح دکوراسیون میز ورد

دیدگاهتان را بنویسید