اعلام تاریخ انتشار فصل دوم سریال Fate: The Winx Saga در نتفلیکس

نتفلیکس سرانجام تاریخ انتشار فصل دوم Fate: The Winx Saga را تایید و اعلام کرد. بازیگران جدید فصل دوم این سریال نیز معرفی شدند.

مارس 99 بود که نتفلیکس تمدید شد Fate: The Winx Saga فصل دوم آن را اعلام کرد، اما از آن زمان هیچ صحبتی در مورد زمان پخش فصل دوم سریال ماجراجویی فانتزی منتشر نشده است. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونتاریخ پخش فصل دوم سریال Destiny: The Winx Saga تایید و اعلام شد. نتفلیکس رسما اعلام کرد که فصل دوم Fate: The Winx Saga در تاریخ 16 سپتامبر (25 شهریور) از این شبکه پخش می شود که می توان انتظار داشت مانند فصل اول در 6 قسمت تولید شود.

Fate: The Winx Saga یک سریال لایو اکشن و اسپین آف بر اساس انیمیشن Winx Club است که یک انیمیشن ایتالیایی برای کودکان بود. این مجموعه اکشن داستان بلوم، دختر نوجوانی را دنبال می کند که تا زمانی که قدرت هایش را کشف کرد، خود را انسان تر می دانست. در یک مدرسه شبانه روزی جادویی، بلوم با پنج پری دیگر آشنا می شود که هر کدام دارای قدرت جادویی هستند و Fate: The Winx Saga محور اصلی این مجموعه است.

همچنین براندون گریس در نقش گری، آنا هاردویک در نقش سباستین و پائولینا چاوز در نقش فلورا که یکی از شخصیت های اصلی انیمیشن Winx Club بود، بازیگران جدیدی هستند که در فصل دوم سریال Fate: The Winx Saga حضور داشتند. می توانید ادامه دهید تیزری که تاریخ پخش Fate: The Winx Saga را اعلام می کند در YouTube Netflix تماشا کنید.

  آخرین آمار رسمی فروش پلی استیشن 5 تا پایان سپتامبر 2022

ابیگیل کوان مثل بلوم دنی گریفین، هانا ون در وستویزن، الیشا اپلبام، فردی تورپ، پرشس مصطفی، سد سورال، تئو گراهام، الیوت سالت، جیکوب دامن و حوا تلفن را قطع کرداز جمله بازیگرانی هستند که در سریال Fate: The Winx Saga حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. برایان یانگنویسنده سریال The Vampire Diaries، به عنوان مجری، نویسنده، کارگردان و تهیه کننده اجرایی پروژه، که برای فصل دوم Fate: The Winx Saga نیز بازمی گردد، فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید