امکان ساخت فیلم قاتلان ماه گل ساخته مارتین اسکورسیزی در سال 2023

گفته می شود اپل در نظر دارد بله اکران فیلم Killers of the Flower Moon به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و بازی لئوناردو دی کاپریو در سال 2023.

Killers of the Flower Moon در حال حاضر در مرحله پس از تولید است و اکنون جدیدترین است اخبار سینما و تلویزیون، ممکن است طرفداران برای دیدن فیلم قاتلان ماه گل کمی بیشتر صبر کنند. ددلاین گزارش داد که انتظار نمی رود قاتلان ماه گل بخشی از مسابقه اسکار امسال باشد، اما در عوض قرار است در جشنواره فیلم کن 2023 نمایش داده شود.

فیلم Killers of the Flower Moon سپس توسط کمپانی پارامونت در سینماها نمایش داده می شود تا اکرانی اختصاصی طبق قرارداد را تجربه کند و در نهایت این فیلم از شبکه اپل تی وی پلاس پخش خواهد شد. ورایتی همچنین در گزارش دیگری مدعی شد که قاتلان ماه گل در ابتدا قرار بود در سال 2023 اکران شود، اما پس از جدایی ویل اسمیت، اپل تصمیم گرفت استراتژی خود را تغییر دهد و فیلم Will Smith’s Emancipation را منتشر کند که در سال 2022 از رقابت برای اسکار انصراف داد.

مارتین اسکورسیزی، رابرت دنیرو، لئوناردو دی کاپریو

بعدها مذاکراتی بین اسکورسیزی و اپل برای انتقال تاریخ اکران فیلم Killers of the Flower Moon به سال 2022 انجام شد، اما منابع نزدیک به این فیلم می گویند که این فیلم برای ورود به مسابقه اسکار امسال آماده نیست و اکنون آنها در حال بررسی فیلم Killers of the Flower هستند. فیلم ماه که برای اولین بار در یکی از جشنواره ها مانند جشنواره کن، جشنواره فیلم ونیز یا جشنواره دیگری به نمایش در می آید. ظاهراً فیلم Emancipation با بازی ویل اسمیت بالاخره امسال اکران می شود.

  گوشی پرچمدار «Motorola Edge 30 Ultra» رسما معرفی شد.

فیلم قاتلان ماه گل بر اساس کتابی به همین نام ساخته شده است دیوید گرن در حال ساخت است که در سال 2017 اکران شد، اما فیلمنامه این فیلم نسبت به منبع اصلی خود تغییراتی داشته است، از جمله نقش لئوناردو دی کاپریو. وقایع این فیلم در اوکلاهاما در دهه 1920 اتفاق می افتد. اریک راثنویسنده فیلم هایی مانند فارست گامپ و ماجرای عجیب بنجامین باتن، وظیفه نگارش فیلمنامه فیلم جدید اسکورسیزی را بر عهده دارد.

لئوناردو دیکاپریو، رابرت دنیرو، جسی پلمونز، لیلی گلدستون، ویلیام بلو، لوئیس کانسلمی، جیسون ایزبل، استورگیل سیمپسون، تانتو کاردیناله، کارا جید مایرز، جیانا کالینز، جیلیان دیون، تاتانکا مینز، مایکل ابوت جونیور، پت هیلی، اسکات شپرد و گری بساربا، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم قاتلان ماه گل حضور دارند. مارتین اسکورسیزی کارگردانی فیلم Killers of the Flower Moon را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید