انتشار تریلر جدید Mario + Rabbids Sparks of Hope

یوبی سافت اخیرا تریلر جدیدی از بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope منتشر کرده است که در آن شاهد نبردها و نقشه های مختلف هستیم.

یوبی سافت ویدیوی جدیدی از گیم پلی Mario + Rabbids Sparks of Hope منتشر کرده است که در آن خاویر مانزانرستهیه کننده اصلی اثر به معرفی قسمت های مختلف بازی و ارائه جزئیات می پردازد. Manzanares ابتدا در مورد اضافه شدن Bowser به بازی و اینکه چگونه او برای بازیکنان شگفت انگیز خواهد بود صحبت کرد. به گفته Manzanares، حرکات شخصیت Bowser مطابق با کمبوهایی است که تیم سازنده می خواهد در مبارزات اجرا کند.

در ادامه تریلر می توانید دو سیاره جدید Beacon Beach و Pristine Peaks را که بازیکنان می توانند کاوش کنند، از نزدیک مشاهده کنید. ساحل بیکن در ابتدا مکانی روشن و آفتابی بود، اما اکنون در تاریکی فرو رفته است. بازیکنان می توانند با از بین بردن تاریکی این سیاره به ماموریت های جدید دسترسی پیدا کنند.

در همین حال، سیاره Pristine Peaks دارای یک کوه بزرگ است که گیمرها باید از آن بالا بروند تا قصری مرموز را پیدا کنند که نبردی بزرگ را در دل خود دارد. در Mario + Rabbids Sparks of Hope، هر سیاره دارای مناطق متعددی است که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی برای کاوش و کاوش هستند.

ماریو به همراه دیگر مبارزان بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope

در ادامه با شخصیت هایی به نام Warden آشنا می شویم که در واقع فرمانروای سیارات مختلف هستند و می توانند به عنوان متحد بازیکنان عمل کنند. این شخصیت های سرگرم کننده و گاهی عجیب و غریب بسیار متنوع هستند و هر کدام ویژگی های شخصیتی منحصر به فردی دارند. در آخرین قسمت از تریلر Mario + Rabbids Sparks of Hope، شاهد رونمایی از Spark Powers هستیم که در واقع یکی از جذاب ترین مکانیک های رزمی بازی است.

  معرفی انیمه خانه شناور آپارتمان در قلب اقیانوس

بازیکنان می توانند برای هر یک از شخصیت های خود دو Spark Power انتخاب کنند که هر کدام ویژگی های دفاعی یا تهاجمی خاصی را فعال می کند. به عنوان مثال، Fire Spark می تواند یک حمله آتش به سلاح های بازیکنان اضافه کند و به بازیکن توانایی استفاده از Dash را بدهد. قابلیتی که برای استفاده از کمبوهای کمبو و تغییر موقعیت ناگهانی بسیار مناسب است. برخی از جرقه ها می توانند از بازیکنان در برابر حملات معمولی یا خاص دشمنان محافظت کنند.

شخصیت Bowser در بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope

در بازی Mario + Rabbids Sparks of Hope، هر شخصیت دارای مجموعه ای از مهارت های خاص به نام تکنیک ها خواهد بود. ترکیب قدرت Spark با تکنیک ها و الگوهای نبرد هر شخصیت می تواند تنوع بسیار زیادی در حملات ایجاد کند. سازندگان گزینه تکمیل خودکار را برای ساخت های مختلف در نظر گرفته اند. با این حال، انتخاب دستی آنها می تواند بهترین نتیجه را در نبردها داشته باشد.

در ادامه ویدیوی ارسال شده، Manzanares در مورد حذف راهنما و مکان نما صحبت می کند. به گفته او این کار برای افزودن به اکشن و غرق شدن بازیکن در بازی ضروری بود. به گفته وی، سیستم بازی می تواند ورود بازیکنان جدید به ماجراجویی را آسان تر کند. Mario + Rabbids Sparks of Hope برای عرضه در نینتندو سوییچ در تاریخ 28 اکتبر 1401 (20 اکتبر 2022) برنامه ریزی شده است.

دانلود ویدیو آپارات

می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید