انتشار نسخه نسل نهم بازی What Remains of Edith Finch

کاربران پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X Xbox Series S اکنون می توانند What Remains of Edith Finch را با وضوح 4K و 60 فریم بر ثانیه تجربه کنند.

مدتی پیش بازی What Remains of Edith Finch در تایوان برای کنسول های نسل 9 رده بندی سنی قرار گرفت و حالا در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که این محصول روایت محور اول شخص برای کاربران پلی استیشن 5 و ایکس باکس در دسترس است. کنسول های سری X. Xbox Series S درج شده است. نسخه نسل نهم بازی از وضوح 4K و 60 فریم بر ثانیه پشتیبانی می کند. در ادامه می‌توانید تریلر نسخه‌های جدید را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

What Remains of Edith Finch در آوریل 2017 برای پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر شد و سپس برای کاربران ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت. این بازی داستان ادیت فینچ را روایت می کند که اعضای خانواده خود را به طرق مختلف از دست داده و تنها عضو زنده خانواده خود است. همانطور که ادیت به بررسی املاک خانواده می پردازد، بازیکنان می توانند زندگی اعضای خانواده را در روز مرگشان دوباره زنده کنند.

هر داستان در What Remains of Edith Finch در بازه های زمانی مختلف روایت می شود و عناصر گیم پلی منحصر به فردی مانند حل پازل را ارائه می دهد. این بازی پس از انتشار مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و برنده بهترین داستان در The Game Awards 2017 و بهترین بازی در BAFTA Game Awards 2018 شد.

  تاد فیلد از کارگردانی سریال شیطان در شهر سفید ساخته اسکورسیزی و دی کاپریو کناره گیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید