بازسازی Dead Space وارد فاز آلفا شده است

استودیوی بازی سازی Motive از طریق توییتی اعلام کرد که بازسازی Dead Space چند هفته پیش به مرحله آلفا رسیده است.

بدون شک، بازسازی Dead Space یکی از موردانتظارترین بازسازی های دنیای بازی است که بسیاری از طرفداران منتظر تجربه آن هستند. احیای فضای خارق العاده این اثر با مکانیک ها و جلوه های بصری امروزی قطعا طرفداران سری بازی Dead Space را هیجان زده خواهد کرد. اردیبهشت ماه امسال شایعه شد که روند خلق این اثر با سرعت خوبی پیش می رود.

حال استودیو Motive با انتشار توییتی در حساب کاربری رسمی خود در توییتر تایید و اعلام کرد که مراحل بازسازی بازی Dead Space از چند هفته پیش به مرحله آلفا رسیده است. این نشان می دهد که روند ساخت این بازی به خوبی پیش می رود و احتمالاً بازی در زمان اعلام شده به آرامی عرضه خواهد شد.

تصویر بازی Dead Space Remake

با توجه به اطلاعات منتشر شده، در بازسازی بازی Dead Space شاهد پیشرفت و بهبود زیادی در طراحی محیط و اشیاء موجود در آن خواهیم بود. وجود سیستم نورپردازی پویا زیبایی دو چندانی به محیط های ترسناک این بازی خواهد بخشید. افکت های جدید جوی، تغییر صدای سلاح هایی مثل چاقو پلاسما و تفنگ پلاسما و غیره. تنها بخشی از بسیاری از پیشرفت های این نسخه است. همچنین شاهد بهبودهایی در قسمت جالب Zero-G بازی خواهیم بود.

بازسازی بازی Dead Space 27 ژانویه 2023 (بهان 7، 1401) برای پلتفرم های پلی استیشن 5، Xbox Series X | سری های Xbox S و PC منتشر خواهند شد. در نسخه های کنسولی این بازی شاهد پشتیبانی از جلوه های صوتی سه بعدی خواهیم بود و صفحه نمایش بارگذاری نخواهیم داشت. از طرفی دیگر شاهد پرداخت درون برنامه ای در این کار نخواهیم بود.

  قیمت نسخه Firefly بازی The Last of Us Part 1 به 600 دلار در eBay رسید

نظرت چیه عزیزم از این بازی چه انتظاری داری؟ نظرات خود را با زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید