بازی Solar Ash برای Xbox و Steam می آید

در جریان عرضه آناپورنا، Heart Machine اعلام کرد که پلتفرم اکشن ماجراجویی Solar Ash برای کنسول های Xbox و Steam در دسترس خواهد بود.

در میان جدیدترین اخبار بازی، با خبر شدیم که Solar Ash استودیوی Heart Machine برای کنسول های Xbox و Steam منتشر خواهد شد. در جریان رونمایی اخیر Annapurna، استودیوی Heart Machine تایید کرد که این پلتفرمر اکشن ماجراجویی در تاریخ 6 دسامبر در فروشگاه Steam و زمستان امسال برای کنسول‌های Xbox One و Xbox Series X منتشر خواهد شد. Xbox Series S و سرویس Game Pass راه اندازی خواهند شد.

بازی Solar Ash در دسامبر 2021 برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی (در پلتفرم فروشگاه اپیک گیمز) منتشر شد. این بازی توسط استودیو Heart Machine ساخته شده است که برنده جایزه Hyper Light Drifter را تولید کرده است. Solar Ash داستان Voidrunner به نام Rey را روایت می کند که برای نجات سیاره خود، ماموریت جدیدی را در Ultravid آغاز می کند. همانطور که ری در حال کاوش در سرزمین های عجایب مختلف است، بیشتر در مورد سیاه چاله و گذشته اکو می آموزد.

استودیوی Heart Machine در حال حاضر روی Hyper Light Breakers کار می کند، یک بازی سه بعدی rogue-lite که در دنیای Hyper Light اتفاق می افتد. این بازی در بهار 2023 به عنوان دسترسی زودهنگام برای کاربران استیم منتشر خواهد شد.

  مشخصات کامل سری گلکسی تب اس 8 را قبل از عرضه رسمی آن بررسی کنید

دیدگاهتان را بنویسید