بهترین انیمه قاتل جهان تناسخ آرزوها در دنیای جادو

نقد و بررسی انیمه Reincarnation of the World’s Best Assassin بیش از هر چیز بر تمایل سازندگان برای جلب رضایت بخش قابل توجهی از طرفداران نسل جدید انیمه تاکید دارد.

مشخصات انیمه:

  • عنوان ژاپنی: Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru
  • نام کامل انگلیسی: بهترین قاتل جهان به عنوان یک اشراف در جهان دیگری تناسخ یافت
  • نام فارسی: تناسخ بهترین قاتل جهان در دنیایی دیگر به عنوان یک نجیب
  • بر اساس لایت رمان و مانگای روئی تسوکیو
  • ژانر: فانتزی، عاشقانه، اکشن، درام، معمایی، علمی تخیلی
  • محصول: Silver Link Studio, Palette
  • فصل اول: 12 قسمت هر قسمت 24 دقیقه ای
  • وضعیت: فصل 1 تمام شد، مانگا ادامه دارد
  • پخش: 6 اکتبر 2021 تا 22 دسامبر 2021
  • رده سنی: PG-13

خلاصه داستان:

بهترین قاتل جهان با وجود اجرای بی نقص دستورات و وفاداری کاملش توسط سازمانی که در آن کار می کند کشته می شود. اما این مرگ ناامید کننده پایان داستان نیست، زیرا او توسط الهه ای که مجذوب توانایی خود در تناسخ در دنیایی از شمشیر و جادو شده است شناخته می شود. البته این تولد دوباره با حفظ تمام دانش و توانایی های به دست آمده از زندگی قبلی است و رسالت خاصی را برای آن به دوش می کشد. اینکه در فرصتی که در این دنیای فانتزی جدید ایجاد شده، باید شخصیتی را که ادامه حضورش منجر به نابودی او می شود، در آنجا بکشد.

این قاتل که پس از تناسخ در دنیای جدید لوغ توهاده نام دارد، در خانواده ای اصیل از قاتلان در پادشاهی الوان به دنیا آمد تا با شروعی آگاهانه و شرایطی خارق العاده سعی در تحقق هدف خود داشته باشد. Lugh 18 سال فرصت دارد تا برای کشتن قهرمان آماده شود.

شخصیت های Lug، Dia، Tarte در بهترین انیمه تناسخ قاتل جهان

بهترین قاتل جهان در دنیایی دیگر به عنوان یک اشراف دوباره تناسخ می یابد. با دیدن این جمله که نام بلند انیمه است و تنها خلاصه ای از داستان است، به راحتی می توان حدس زد که با یکی دیگر از انیمه های محبوب Isekai آن سال ها روبرو هستیم. داستان انیمه کوتاه مدتی که به زندگی قبل از مرگ این قاتل می پردازد، همان روال آشنای این ژانر خاص را دنبال می کند. البته، سکانس آغازین پر اکشن که آینده قاتل را در دنیای جادویی نشان می دهد و به نقطه قبل از مرگ قاتل کاربلد باز می گردد، شروع امیدوارکننده ای را برای داستان ایجاد می کند.

اگرچه کلیشه های رایج در آثار ایسکای مانند مرگ ناگهانی شخصیت محوری داستان و حضور در دربار الهه ترجیحاً زن که به نکات و خواسته هایی اشاره می کند که قهرمان گیج شده باید با آنها موافقت کند و وارد دنیایی جدید شود. قوانین و اصولی که به تدریج در محیط او رشد خواهد کرد و البته استفاده از مزیت هایی که نسبت به شرایط دارد در انیمه تناسخ بهترین قاتل جهان تکرار می شود. اما اینکه این انیمه چه تفاوت های قابل توجهی دارد و میزان پیشرفت آن تا چه حد است، سوالی است که با نگاهی دقیق به ابعاد گسترده تر در آثار انیمه خلاصه می شود.

  اعلام تاریخ انتشار کمپین Co-op Halo Infinite و حالت Forge

علیرغم رونق انیمه های سبک ایسکای در سال های اخیر، هرگاه نام اثری مربوط به این زیرژانر فانتزی به گوش می رسد، کمی وسواس در ناخودآگاه بینندگان برای برداشتن و تماشای آن ایجاد می شود. زیرا از یک طرف تعداد قابل توجهی انیمه ایسکای ساخته شده است و طرفداران به دلیل کیفیت جذابشان مشتاقانه منتظر دنباله های آنها هستند و از طرف دیگر به قدری اشباع انیمه ها و دنباله های کلیشه ای ایسکایی وجود دارد که قرار گرفتن در آن سخت است. عشق با سریال جدید بنابراین انیمه ایسکای که به تازگی منتشر شده است، نیاز به تعریف و تمجیدهای زیادی دارد یا از منظر خاصی متمایز می شود تا به مخاطبان انیمه راه پیدا کند.

شخصیت الهه در دنیای انیمه به عنوان بهترین قاتل در جهان تجسم یافته است

ترفندهای رایج برای جذب مخاطب با هدف حساب شده در داستان گویی گنجانده شده است

انیمیشن The World’s Finest Assassin اقتباسی است که ویژگی های جسورانه آن بر اساس میل و سلیقه درصد زیادی از مخاطبان انیمه نسل جدید است. با توجه به جامعه هدفی که شخصاً علاقه زیادی به خیال پردازی فراتر از مرزها و محدودیت های روابط شخصیت ها در این محیط، مانند شکل دادن و انتخاب وایفو دارند، در روایت انیمه از تناسخ بهترین قاتل جهان در دنیایی دیگر، هدف گذاری محاسبه شده است. برای جذب و هدایت این مخاطبان گنجانده شده است.

لوگ، شخصیت اصلی که در دنیای جادویی برای یافتن یاران خود تناسخ پیدا کرده است، فقط با دخترانی زیبا ملاقات می کند که خردشان فقط به دید الهه نسبت داده می شود، اما قهرمانان دیا، تارته و ماها قبل از اینکه یاران لوگ برای رسیدن به هدف دشوار باشند. انیمه بیشتر به سمت حرم طراحی شده است. علاوه بر این، در حال حاضر روابط عاشقانه آشکارا و در حجم بیشتری نشان داده می شود و چاشنی هواداران و نزدیک شدن به فضای ایچی نیز رنگ اغوا کننده ای به این داستان می بخشد. از طرفی در روند کسل کننده و تکراری یادگیری اصول و پیشرفت لغ در استفاده از قدرت های جادویی، این نمایش ساختگی تبدیل به ترفندی برای جلب رضایت تماشاگر برای پیگیری داستان می شود.

هویت متفاوت لوگ در انیمه Assassin's Creed Rebirth

اما بخش اصلی این روندهای ساختاری را باید در سبک و سیاق آقای روی تسوکیو (روی تسوکیو)، خالق لایت نوول و مانگا درباره تناسخ بهترین قاتل جهان در دنیایی دیگر به عنوان یک اشراف جستجو کرد. کسی که اثر جنجالی دیگری از سینن به نام Redo of Healer دارد که تمام این ویژگی ها با حرارت بیشتری نشان داده می شود و یکی از بدترین انیمه های 2021 نیز توسط او ساخته شده است. کنار گذاشتن حجاب های حیا مهم ترین دلیل وجود نظرات مختلف در مورد این آثار تسوکیو است. این بار اما روی تسوکیو سعی کرده تعادل بیشتری را در افکار خود برقرار کند و گامی امیدوارکننده در حرفه خود به عنوان بهترین قاتل جهان بردارد.

  کارت های گرافیک دسکتاپ RTX 3080 Ti، RTX 3070 Ti و RTX 3050 ارائه شده است.

شخصیت Lug انتخاب جالبی است، اگرچه او به یکی از شخصیت های محبوب انیمه تبدیل نخواهد شد

در همین حال، زمان قبل از اینکه داستان به موقع باشد، می پرد. ادامه اتفاقات داستان کم کم جذاب تر می شود و با تکیه بر شروع جذاب انیمه، رسیدن به اصل داستان تا پایان فصل بی انگیزه نیست. جایی که یک نوجوان با ذهنیت بالغ یک بزرگسال باید برای کشتن قهرمان دنیای جادویی گام بردارد و لحظه ای است که به مخاطب کمک می کند تا آن را دنبال کند. به محض تمام شدن 12 قسمت از فصل اول، احساس بی حوصلگی برای ادامه آن می کنید، یعنی اتفاق ویژه این داستان علاوه بر جذابیت، این قابلیت را دارد که بیننده را منتظر ببرد.

ملاقات لوگ و دیا با گریم متفاوت در انیمه تناسخ بهترین قاتل

برای خواندن متن از اینجا به بعد بهتر است انیمه را ببینید

در دنیای جادو و شمشیر که لغ وارد آن می شود، علاوه بر قدرت جویی و مبارزه با نیروی شیطانی، مشکلات تاریکی مانند فقر، مافیا، دختر فروشی و حتی اعتیاد نیز وجود دارد. در نحوه پرداختن به این مسائل، شاید نفی موضوعات تاریکی مانند اعتیاد که به ندرت در فضای انیمه به آن پرداخته می شود، به صورت سازنده یک فضیلت اخلاقی تلقی می شود، اما گذرا و محدود تلقی می شود و به طور کلی این موضوعات هستند. به همین راحتی لوگ و همراهانش نشان می دهند که مفاهیم سنگین و عمیق در مسیر اصلی فانتزی داستان قرار ندارند.

دلیل مهم این مشکل این است که برخلاف صرف وقت برای سوالات اغوا کننده، انیمه سرعت بیشتری در پیشبرد زندگی دفترچه خاطرات دارد. با این حال، جالب ترین ایده این داستان خاص، استخدام یک قاتل حرفه ای، در قالب یک نوجوان، برای کشتن قهرمان یک دنیای جادویی است. با انتخاب درست، لوگ شخصیتی است که به دلیل سن بالایش در زندگی قبلی و دیدگاه های رسمی و طبیعت مصرف گرایانه اش به یکی از محبوب ترین شخصیت های انیمه تبدیل نمی شود، بلکه بلوغ فکری، هوش و توانایی های خاص او همراه با جادویی است. توانایی ها، جذابیت پتانسیل یک تولد دوباره منحصر به فرد را ایجاد می کند که به عنصر مهمی برای حفظ مخاطب پس از روایت اصلی داستان تبدیل می شود.

به همین دلیل زمانی که روایت انیمه یک پیچش داستانی را نشان می دهد، به سرعت تصحیح و به (Dia case) ارجاع داده می شود تا بتوانیم در فصل اول به نقطه اوج اصلی داستان برسیم و یکی از لحظات خاطره انگیز انیمه را در نبرد خرد کننده بر اساس نبوغ. انصافاً، انیمه از نظر فنی گام های جدی در نمایش بخش اکشن در طول اتفاقات وسوسه انگیز داستان برمی دارد. البته این را به دلیل حضور استودیوی جدیدی مانند Silver Link به عنوان تهیه کننده می گوییم، این که CGI مکرر و عصبی که در خط مقدم حرکت گاری قرار دارد و در سکانس ها به عنوان یک دستاورد برجسته گنجانده شده است. باعث می شود از دیگر جنبه های انیمیشن این اثر احساس رضایت کنیم.

مقالات مرتبط:

سایر شخصیت‌های جانبی (الهه، کیان توحید و اسری) نیز حضور مفرحی دارند، مانند نمایش تلاش‌های ناموفق الهه برای یافتن فرستاده مناسب برای کشتن قهرمان، که ناقوس سرگرمی داستان را تشکیل می‌دهد. در پایان با معرفی شخصیت، عنصر مهمی برای ردیابی ادامه داستان ساخته می شود. داستان تناسخ بهترین قاتل جهان رازهای زیادی برای گفتن دارد و چگونگی دستیابی به پاسخ بسیاری از سوالات نهفته در آن می تواند هیجان انگیز باشد.

  شایعه: انیمیشن Inside Out 2 در حال توسعه است

انیمه شبیه بهترین انیمه قاتل جهان

برای یافتن انیمه ای شبیه به تجسم بهترین قاتل به نمونه های زیادی با چرخه کوتاه بین آثار به سبک ایسکای برمی خوریم. اکثر انیمه های این سبک از الگوی مشابهی پیروی می کنند. اما اگر بخواهیم فقط روی ویژگی‌های خاصی که در بهترین انیمه قاتل وجود دارد تمرکز کنیم، دو انتخاب نزدیک خواهیم داشت.

انیمه Mushoku Tensei: Reincarnation بدون شغل

موشوکو تنسی: تولد دوباره بدون شغل

در حالی که به نظر می رسد زندگی نیت 34 ساله به بن بست تحقیرآمیز رسیده است، نجات یک غریبه از یک تصادف رانندگی می تواند نقطه عطف باشد. اما مرگ فرا می رسد و حالا او به عنوان یک نوزاد در دنیایی جادویی دوباره متولد می شود، با این تفاوت که این بار دانش، تجربه و حسرت گذشته در ذهنش باقی می ماند. رودئوس تصمیم می گیرد زندگی متفاوتی داشته باشد و با کمک هوشی فراتر از سن خود و خواندن کتاب های جادویی به قدرت هایی فراتر از انتظار دست می یابد و کم کم زندگی ویران شده گذشته را فراموش می کند.

اگرچه در اینجا شخصیت اصلی انیمه تناسخ گذشته پر رونقی ندارد، اما به دلیل پاک نشدن خاطرات گذشته، او موقعیتی مشابه برای بزرگ شدن در دنیای جدید دارد تا نه تنها پدر و مادرش را تحت تاثیر قرار دهد. بلکه استادان جادویی او.

انیمیشن Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

سری گنسوکی: تواریخ معنوی

هاروتو آماکاوا، دانشجوی 20 ساله کالج که در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست داد، در دنیایی ناشناخته در بدن پسری به نام ریو زندگی می کند. در حالی که خاطرات و ویژگی های متفاوت این دو شخصیت در یک بدن ترکیب می شود، انگیزه هایی مانند انتقام از قاتلان مادر و پیشرفت در زندگی فقیرانه جدید با کمک قدرت های تازه به ارث رسیده او موقعیت های پیچیده و جالبی را در ادامه این ترکیب ایجاد می کند. زندگی. خوردن

تناسخ در دنیای فانتزی جادو و شمشیر برای کشتن یک فرد خاص، سبک هنری مشابه و تم ممنوع بهترین انیمه قاتل تناسخ از جمله مواردی است که در اینجا مشاهده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید