تاریخ انتشار آپدیت Resident Evil Village را برای افزایش در دسترس بودن بازی اعلام می کنیم

Capcom تاریخ انتشار به‌روزرسانی رایگان آینده Resident Evil Village را اعلام کرده است که گزینه‌های دسترسی بیشتری مانند تغییر اندازه زیرنویس‌ها را به همراه خواهد داشت.

Resident Evil Village در ماه اکتبر میزبان بسته الحاقی The Winters خواهد بود که محتویات زیادی مانند بسط داستان Shadows of Rose، حالت Mercenaries: Extra Orders و حالت سوم شخص را اضافه می کند. علاوه بر این، در همان تاریخ، یک آپدیت رایگان برای تمامی دارندگان نسخه پایه بازی منتشر خواهد شد که گزینه های دسترسی بیشتری را به همراه خواهد داشت. تا افراد بیشتری بتوانند از تجربه بازی لذت ببرند.

این به‌روزرسانی رایگان ویژگی‌هایی مانند تغییر اندازه زیرنویس‌ها، تغییر رنگ و وضعیت پس‌زمینه، گزینه زیرنویس‌های بسته برای فعال کردن زیرنویس‌ها برای ویدیوها، نمایش نام راوی در حالت داستان، و نماد دوربین اسلحه پایدار به Resident Evil Village اضافه می‌کند. هنوز مشخص نیست که این ویژگی‌ها در بازی چگونه کار می‌کنند، اما احتمالاً در هفته‌های آینده ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی این آیتم‌ها نمایش داده خواهد شد. متاسفانه آمدن حالت کوررنگی به بازی تایید نشده است و امیدواریم این قابلیت قبل از انتشار آپدیت در آن گنجانده شود.

بسته الحاقی Resident Evil Village The Winters در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) برای پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S، PC و Google Stadia با قیمت 19.99 دلار عرضه خواهند شد. طرفداران می توانند منتظر انتشار Resident Evil Village Gold Edition در آن تاریخ باشند که شامل بازی پایه به همراه بسته الحاقی جدید می شود.

  آمریکا موشک جاسوسی به فضا می فرستد

دیدگاهتان را بنویسید