تایید انتشار The Pathless برای Xbox و Nintendo Switch

اکشن-ماجراجویی دنیای باز استودیوی Giant Squid، The Pathless بالاخره برای Xbox Series X برای Xbox Series S، Xbox One و Nintendo Switch می آید.

چند ماه پیش The Pathless برای نینتندو سوییچ رتبه بندی سنی داشت و اکنون در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که بازی اکشن-ماجراجویی جهان باز استودیوی Giant Squid برای این کنسول تایید شده است. البته این بازی برای کاربران ایکس باکس سری ایکس در دسترس است، ایکس باکس سری اس اس و ایکس باکس وان نیز گنجانده شده است. طرفداران باید انتظار داشته باشند که نسخه های جدید این زمستان را تجربه کنند.

دانلود از آپارات

The Pathless به عنوان یک بازی اکشن ماجراجویی جهان باز، بر ماجراهای شخصیتی به نام شکارچی تمرکز دارد که به جزیره نفرین شده مرموز قدم می گذارد. او همراه با عقاب خود در جنگل ها، دشت های بی درخت و علفزارهای وسیع سفر می کند و معماها را حل می کند و در نهایت با حیوانات آلوده روبرو می شود. شکارچی تنها با از بین بردن جانوران می تواند نفرین را از بین ببرد و در نهایت جهان را از تاریکی نجات دهد.

بازی Pathless دارای یک سیستم حرکتی منحصر به فرد است که امکان تیراندازی دقیق را برای حرکت سریع نقشه فراهم می کند. این بازی در حال حاضر بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه های شخصی (در استیم و اپیک گیمز استور) و پلتفرم های اپل آرکید در دسترس است. تاریخ دقیق انتشار این بازی برای کنسول های ایکس باکس و نینتندو سوییچ هنوز مشخص نیست و باید مدتی دیگر منتظر بمانیم تا متوجه شویم.

  اپل سرانجام iPadOS 16 را در کنار iOS 16.1 عرضه کرد

دیدگاهتان را بنویسید