تایید بازگشت بتمن بن افلک در Aquaman 2

جیسون موموآ با انتشار عکس هایی از حضور بتمن با بن افلک در این فیلم خبر داد آکوامن و پادشاهی گمشده باز خواهند گشت.

مطابق با جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبن افلک در فیلم دیگری از دنیای سینمایی دی سی ظاهر خواهد شد. جیسون موموآ بازیگر آکوامن با انتشار دو تصویر در صفحه رسمی خود در اینستاگرام تایید کرد که بتمن بن افلک در فیلم Aquaman and the Lost Kingdom بازخواهد گشت. این تصاویر در واقع از پشت صحنه فیلمبرداری مجدد Aquaman 2 گرفته شده اند، جایی که به نظر می رسد بروس وین یا بتمن در این فیلم ظاهری کوتاه و قابل احترام خواهند داشت:

بن افلک و جیسون موموآ در پشت صحنه فیلم Aquaman and the Lost Kingdom

شوخی بن افلک و جیسون موموآ در پشت صحنه فیلم Aquaman and the Lost Kingdom.

در واکنش به این تصاویر، صفحه کامیکس دی سی با نام Momoa and Affleck Legends، ممکن است بار دیگر به طرفداران بتمن بن افلک امیدوار شود که بالاخره شاهد یک فیلم یا سریال مستقل با این شخصیت خواهیم بود. ما قبلا می دانستیم که بن افلک نقش خود را در نقش بتمن در The Flash بازی خواهد کرد، که گمان می رود آخرین حضور افلک در نقش بتمن در DCEU باشد، اما با عقب انداختن The Flash به تابستان 2023، این ممکن است باعث شود که برادران وارنر بخواهد از افلک در فیلم های بیشتری استفاده کنید.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دی سی

جیسون موموآ امبر هرد، پاتریک ویلسوننیکول کیدمن، یحیی عبدالمتین دومین، تمورا موریسون، ویلیام دفو، دولف لوندگرن، روبالشی و بن افلک، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم آکوامن و پادشاهی گمشده ظاهر شدند و به ایفای نقش پرداختند. جیمز وان فیلم Aquaman and the Lost Kingdom را بر اساس فیلمنامه ای از دیوید لزلی جانسون کارگردانی کرد، فیلمنامه قسمت اول بر عهده فیلمنامه نویس است.

  توضیحات توسعه دهنده در مورد بهبودها و محتوای جدید برای Like a Dragon: Ishin

Aquaman and the Lost Kingdom قرار است در تاریخ 17 مارس 2023 (26 مارس 1401) اکران شود. فیلم فلش نیز برای اکران در 23 ژوئن 2023 برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید