تایید توسعه برای بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened

Frogwares اعلام کرد که بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened در دست ساخت است.

استودیوی بازی سازی Frogwares اخیرا اعلام کرده است که به طور کامل Sherlock Holmes: The Awakened را برای عرضه بر روی پلتفرم های نسل هشتم و نهم بازسازی می کند. طبق گفته تیم سازنده، این پروژه اساساً بازنویسی داستان نسخه اصلی است که در سال 2006 منتشر شد. البته به منظور تامین مالی توسعه این بازسازی، یک کمپین Kickstarter ایجاد خواهد شد.

در مورد محتوای جدید، بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened از تمام قدرت گرافیکی و فنی Unreal Engine 4 استفاده خواهد کرد و تمامی انیمیشن ها و صحنه های سینمایی اصلاح خواهند شد. همچنین مکانیک های جستجو و اکتشاف گیم پلی بهبود یافته و نسبت به قبل کاملتر شده است. در همین حال، رابطه نزدیک بین واتسون و هولمز تقویت خواهد شد و چند بازنویسی جزئی در داستان اعمال خواهد شد.

شرلوک هلمز جوان در جنگل تاریک در بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened

Frogwares اعلام کرد که ماموریت های جانبی دیگری در بازسازی وجود خواهد داشت. علاوه بر این، در بخش صدا شاهد ضبط صداهای جدید انگلیسی و ترجمه آنها به چندین زبان مختلف خواهیم بود. بازسازی Sherlock Holmes: The Awakened باید دارای ویژگی های پیشرفته جدید، تغییرات در دوربین سوم شخص و رابط کاربری بهبود یافته باشد.

یاروسلاو مارتینیکسرپرست تیم طراحی اختصاصی استودیو Frogwares درباره این بازسازی گفت: «هیچ دارایی یا کدی از بازی اصلی تغییر کاربری نخواهد داد. ما اساساً قصد داریم کل بازی را از ابتدا بازسازی کنیم تا آن را روی Unreal Engine 4 اجرا کنیم. ما در حال بازسازی با استفاده از هر فناوری جدید یا تجربه هوشمندی هستیم که از زمان انتشار Sherlock Holmes: The First Chapter در چند ماه پیش به دست آمده است.

  اسپنسر: به تعویق انداختن Starfield و Redfall تصمیم درستی بود

ما همچنین مکانیک‌های کاملاً جدید بازی را اضافه می‌کنیم و در عین حال مکان‌های اصلی را بازسازی می‌کنیم تا راه‌های حل پازل‌ها را بازیکنان گسترش دهیم. تغییرات در تاریخ و زمان به این معنی است که صدایی کاملاً جدید وجود خواهد داشت.

بازسازی شرلوک هلمز و واتسون در جنگل تاریک از Sherlock Holmes: The Awakened

ما همچنین در حال بازسازی حرکت دوربین هستیم تا به چشم‌انداز بازی‌های سوم شخص مدرن شبیه باشد و همه رابط‌های کاربری، انیمیشن‌ها، صحنه‌های برش را دوباره کار کنیم. لیست تغییرات ادامه دارد. اساسا، این یک بازی کاملاً جدید است، فقط داستان اصلی تا حدودی بدون تغییر باقی خواهد ماند.

Remake of Sherlock Holmes: The Awakened برای پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های Nintendo Switch، PlayStation 5، PlayStation 4، Xbox One و Xbox Series X عرضه می شود | Xbox Series S برنامه ریزی شده است.

شما می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید