حضور دیوید هاربر و پدرو پاسکال در سریال جدید HBO

دیوید هاربر و پدرو پاسکال پس از قرارداد HBO در فیلم My Dentist’s Murder Trial بازی خواهند کرد.

HBO در حال توسعه یک سریال محدود جدید به نام My Dentist’s Murder Trial و اکنون جدیدترین آن است اخبار سینما و تلویزیوناولین بازیگران این سریال مشخص و معرفی شدند. دیوید هاربربازیگر سریال Stranger Things و پدرو پاسکالبازیگر Mandalorian و Narcos پس از قرارداد HBO در دادگاه قتل My Dentist ظاهر خواهد شد.

استیو کنراد، نویسنده فیلم شگفت انگیز و تهیه کننده سریال میهن پرست، نگارش فیلمنامه و تهیه کنندگی سریال دادگاه قتل دندانپزشک من را بر عهده دارد که کارگردانی قسمت آزمایشی این سریال را نیز بر عهده خواهد داشت. سریال “محاکمه قتل دندانپزشک من” با الهام از مقاله روزنامه نیویورکر ساخته شده است که در آن ما شاهد یک داستان جنایی واقعی در مورد دکتر گیلبرت نونز هستیم که در سال 2015 به جرم قتل دوستش توماس کلمن محکوم شد.

دیوید هاربر در نقش جیم هاپر در فصل چهارم Stranger Things

او در واقع دوستش را مجبور به خوردن ماده ای کرد که باعث مرگش شد. همچنین دو مورد جعل هویت وجود داشت، از جمله اینکه نونس جعل هویت یک مامور سیا بود. نونس همچنین متهم به داشتن رابطه نامشروع با همسر کلمن است که در سال 2018 دوباره محاکمه شد و اگرچه او به اتهام قتل دستگیر نشد، اما به دلیل کلاهبرداری مجرم شناخته شد و به زندان افتاد. پاسکال در سریال «محاکمه دندانپزشک من» نقش دکتر نونس را بازی می کند.

اگرچه HBO رسما نقش هاربر را تایید نکرده است، اما او احتمالا نقش توماس کلمن یا لاسدون، دندانپزشک خانوادگی قدیمی نونس را بازی خواهد کرد. پاسکال و کنراد در حال حاضر با HBO کار می کنند. پاسکال که پیش از این با HBO در سریال Game of Thrones همکاری کرده بود، اخیرا در سریال The Last of Us بازی کرده است و کنراد مسئولیت تولید سریال Dunk & Egg، پیش درآمد سریال Game of Thrones را بر عهده دارد. هاربر همچنین اخیرا در فصل چهارم سریال Stranger Things که این سریال رکورد بزرگی را برای نتفلیکس به ثبت رساند.

  مایکروسافت به طور رسمی طرح Friends & Family Game Pass را معرفی کرد

دیدگاهتان را بنویسید