درآمد جهانی نسخه موبایلی Diablo Immortal از مرز 100 میلیون دلار گذشت

طبق گزارش های منتشر شده، بازیکنان روی پلتفرم های موبایل در سراسر جهان تاکنون بیش از 100 میلیون دلار برای Diablo Immortal هزینه کرده اند.

در زمان انتشار، Diablo Immortal به دلیل روش های غیرمتعارف درآمدزایی اش به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. با این حال، آخرین بازی بلیزارد در پلتفرم موبایل همچنان به موفقیت خود ادامه می دهد. بر اساس گزارش گروه آمار Sensor Tower Intelligence، بازی نقش آفرینی رایگان Diablo Immortal از زمان عرضه موبایل خود بیش از 100 میلیون دلار درآمد داشته است که از طریق خرج کردن بازیکنان در اپ استور و گوگل پلی استور به دست آمده است.

بر اساس این آمار، Diablo Immortal یکی از سریع ترین IP های موبایلی است که به این موفقیت دست یافته است. قبل از این بازی، Pokemon GO تنها در دو هفته توانست به بیش از 100 میلیون دلار درآمد برسد. Diablo Immortal در حال حاضر سیزدهمین بازی موبایلی پردرآمد در جهان و چهارمین بازی بزرگی است که برای بازی های RPG موبایل در سراسر جهان هزینه می کند.

Dungeon در بازی Diablo Immortal

همچنین، پس از NetEase’s Fantasy Westward Journey، Diablo Immortal دومین بازی پردرآمد MMORPG روی پلتفرم موبایل شد. عملکرد این بازی در بازار چین نیز بسیار خوب است و در دو روز اول انتشار، به پردانلودترین اپلیکیشن در تمامی رده های اپ استور تبدیل شده است. Diablo Immortal در زمان عرضه به سومین بازی موبایلی در بازار چین تبدیل شد و اکنون پس از Tencent’s Honor of Kings، دومین بازی پردرآمد در آن بازار است.

از نظر درآمد Diablo Immortal، ایالات متحده در رتبه اول و پس از آن کره جنوبی و ژاپن قرار دارند. تقریباً 59 درصد از هزینه‌های جهانی Diablo Immortal از اپ استور و بقیه از Google Play تأمین می‌شود. بلیزارد همچنین هفته گذشته تایید کرد که Diablo Immortal از مرز 20 میلیون نصب عبور کرده است.

  اعلام زمان دقیق رویداد Capcom Resident Evil Showcase

نظر شما در مورد موفقیت Diablo Immortal چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید