رئیس سابق استودیو والت دیزنی در برادران وارنر. کشف کاربردی

آلن هورن که سال ها به عنوان مدیر اجرایی در برخی از مهم ترین شرکت های صنعت سرگرمی کار کرده است، به برادران وارنر می پیوندد. به عنوان مشاور ارشد کشف کاربردی

از زمانی که WarnerMedia از AT&T جدا شد و با Discovery به برادران وارنر ادغام شد. وقتی Discovery منتشر شد، واضح بود که وارنر واقعاً با زمان تغییر خواهد کرد. دیوید زاسلاو، مدیرعامل دیسکاوری که مدیرعامل برادران وارنر شد. دیسکاوری پس از تکمیل ادغام، برنامه های زیادی در سر دارد و با احترام بسیاری از اعضای سابق وارنر را اخراج کرده است. اکنون آلن اف هورن او با سال ها تجربه در دیزنی، به عنوان مشاور ارشد در مورد آینده برادران وارنر می پیوندد. این کشف پیامدهایی دارد.

دیوید زاسلاو در پیامی به همکارانش اعلام کرد که آلن هورن به آنها پیوسته است. در آن اعلامیه، او آلن هورن را «یکی از معتبرترین مدیران استودیو هالیوود در کل صنعت» نامید. شاخ قرار است بیشترین باشد مایکل دی لوکا و پاملا عبدی به مدیران جدید بخش برادران وارنر کمک کنید. پیش از آنها توبی امریک، که مسئول بسیاری از تصمیمات بحث برانگیز وارنر در چند سال گذشته بوده است، قرار گرفته است. اما زاسلاو باعث شد که آمریکا موقعیت خود را از دست بدهد و دیگر نقش مستقیمی در برنامه ها و فعالیت های وارنر نداشته باشد.

الن هورن، رئیس سابق استودیو والت دیزنی در برادران وارنر.  کشف کاربردی

جالب اینجاست که سال ها قبل از پیوستن به دیزنی، هورن کار خود را به عنوان مدیر ارشد اجرایی برادران وارنر آغاز کرد. در سال 1999 وارنر در دوران تصدی خود توانست با اکران فیلم هایی مانند هری پاتر و شوالیه تاریکی به موفقیت های بزرگی دست یابد. سپس، زمانی که هورن 68 ساله بود، روسای وارنر در آن زمان او را به بازنشستگی فرستادند. باب ایگرمدیرعامل وقت دیزنی از این فرصت استفاده کرد و هورن را در سال 2012 از بازنشستگی خارج کرد و از تخصص او بهره برد.

  آنر 60 و آنر 60 پرو رسما معرفی شدند. دوربین بهتر، صفحه نمایش بزرگتر و باتری با ظرفیت بالاتر

اکنون شرکت دیزنی تحت مدیریت جدید کار می کند و آلن هورنای وارد شرکت برادران وارنر شده است. کشف. دیوید زاسلاو امیدوار است که کهنه سرباز 79 ساله به وارنر کمک کند تا دوباره رشد کند و استودیو را به اوج خود بازگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید