راه‌اندازی مجدد Fantastic Four داستان منشأ را روایت نمی‌کند

کوین فایگی، رئیس استودیو مارول تایید کرد که در ریبوت Fantastic Four خبری از داستان اصلی Fantastic Four نخواهد بود.

صبح یکشنبه این هفته بود که مارول استودیو ریبوت Fantastic Four را تایید کرد این فیلم قرار است در تاریخ 8 نوامبر 2024 (18 آبان 1403) اکران شود و این فیلم آغازگر فاز ششم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فیلم جدید Fantastic Four منتشر شده است. کوین فایگی، رئیس استودیو مارول در مصاحبه ای با هالیوود ریپورتر تایید کرد که در فیلم «چهار شگفت انگیز» دیگر منشا شخصیت های این گروه را نخواهیم دید.

فایگی توضیح داد که مارول به جای بازگویی منشأ این شخصیت‌ها، داستانی درباره گروه در Fantastic Four تعریف می‌کند که طرفداران قبلاً در نسخه‌های فیلم Fantastic Four ندیده‌اند. Feige گفت: “بسیاری از مردم داستان منشأ خود را می دانند و اطلاعات پس زمینه آنها را می دانند.” چگونه می‌خواهیم آن را بگیریم و چیزی را تحویل دهیم که طرفداران قبلاً ندیده‌اند؟»

کوین فایگی روی فرش قرمز فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

ما پیش از این دو بار شاهد پخش داستان اصلی Fantastic Four بوده ایم. داستان اصلی این شخصیت ها در ابتدا در فیلم چهار شگفت انگیز سال 2005 نشان داده شد و سپس این داستان در ریبوت فیلم چهار شگفت انگیز در سال 2015 بازگو شد. حالا مارول استودیو بر این مشکل غلبه خواهد کرد و خواهیم دید که شخصیت ها از ابتدا قدرت دارند. فایگه از انتظارات زیاد خود از این خانواده گفت. او توضیح داد: ما با آوردن این گروه به سالن ها انتظارات زیادی را ایجاد کرده ایم.

  سامسونگ مانیتور Odyssey Neo G8 و دو مدل دیگر را معرفی کرده است

Fantastic Four در حال حاضر کارگردان و نویسنده ندارد. اوایل جان واتس که سه گانه اخیر مرد عنکبوتی را کارگردانی کرده بود، قرار بود فیلم چهار شگفت انگیز را کارگردانی کند، اما او تصمیم گرفت در ماه می امسال از آن پروژه کناره گیری کند تا از دنیای ابرقهرمانی دور بماند. استودیوی مارول اکنون به دنبال جایگزینی برای واتس است و گفته می‌شود که فایگی شخصاً در فرآیند انتخاب کارگردان Fantastic Four شرکت داشته و نام‌های بزرگی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید