ساخت فصل سوم سریال Witcher به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد

 

نتفلیکس اعلام کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا، فیلمبرداری و تولید فصل سوم سریال The Witcher به حالت تعلیق درآمده است.

از آوریل امسال فیلمبرداری و تولید فصل سوم سریال The Witcher در بریتانیای کبیر آغاز شد. حال با توجه به جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتولید فصل جدید این سریال مورد انتظار متوقف شده است. نتفلیکس از تعلیق فیلمبرداری و تولید فصل سوم سریال Witcher خبر داد. نتفلیکس تنها دلیل این امر را به دلیل ویروس کرونا اعلام کرد و از ارائه اطلاعات بیشتر در این زمینه خودداری کرد.

اخیرا شایعاتی مبنی بر ابتلای هنری کویل، بازیگر نقش گرالت به ویروس کرونا منتشر شده بود، اما نتفلیکس به این موضوع اشاره ای نکرد و حتی یکی از نمایندگان کویل از پاسخگویی به هالیوود ریپورتر خودداری کرد. در هر صورت می توان انتظار داشت که برخی از اعضای تیم سازنده و یا حتی بازیگران فصل سوم سریال The Witcher به ویروس کرونا مبتلا شده باشند و احتمالاً کویل نیز یکی از این افراد باشد. با این حال باید منتظر اطلاعات رسمی بیشتری در این زمینه باشیم.

گرالت با بازی هنری کویل در فصل دوم سریال The Witcher زیر آب و هوای برفی تمرین می کند.

پیش از آن فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال Witcher به دلیل ویروس کرونا در سال 2020 بارها متوقف شد و حتی کویل یک بار به شدت مجروح شد. در هر صورت بعید است که فصل سوم سریال The Witcher تا قبل از پایان سال 2023 از شبکه نتفلیکس پخش شود و این باعث می شود که این تعلیق باعث اختلال یا مشکل بزرگی در روند تولید سریال نشود. فصل سوم سریال Witcher قرار است در 8 قسمت تولید و از نتفلیکس پخش شود.

  تصویر جدیدی از یک ساعت شنی در آسمان از تلسکوپ فضایی جیمز وب

هنری کویل مثل گرالت، فریا آلن مانند سیری، آنیا چالوترا مانند ینفر، کیم کیست؟ در نقش وزیر، جوی بیتی، میانا بورینگ، تام کانتون، جرمی کرافورد، ایمون فارون، ماهش جادو، ترنس مینارد، لارس میکلسن، میمی ام کایسا، رویس پیرسون، ویلسون امبومیو، آنا شاچر، ترزا ویلسون رید، کیسی کلر، مسیا مک تیویش، گراهام بارت ادواردز، سیمون کالوو، لیز کار، اد توس، رابی امل، به گفته جان، هیو اسکینر و کریستال آلوین، آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال The Witcher حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

او مانند دو فصل اول، مسئولیت ساخت فصل سوم سریال Witcher را بر عهده دارد لورن اشمیت هیسریش خواهد بود. قبل از فصل جدید این سریال فانتزی پرطرفدار می توانید منتظر سریال The Witcher: Blood Origin باشید که یک سریال اسپین آف و پیش از دنیای ویچر است که در سال 2022 از نتفلیکس پخش خواهد شد.

aus online slots

دیدگاهتان را بنویسید