سیستم جدید دریبل و شوت در تریلر بازی FIFA 23

همانطور که انتظار می رفت، الکترونیک آرتز تریلر گیم پلی بازی FIFA 23 را منتشر کرد و در مورد آن توضیح داد.

در جدیدترین اخبار مربوط به این بازی، الکترونیک آرتز اعلام کرد که به لطف فناوری HyperMotion2، FIFA 23 تفاوت های قابل توجهی با قسمت های قبلی این سری خواهد داشت. EA می گوید حمله، دفاع، لحظات کلیدی مسابقه و حتی کل سیستم حرکت بازیکنان تغییر کرده است. تریلر گیم پلی FIFA 23 برای نمایش همین تغییرات منتشر شد.

مکانیزم جدید شات قدرتمند یکی از سیستم های گیم پلی است که در تریلر به نمایش گذاشته شده است. EA می‌گوید بازیکنانی که با جستجوی ضربات قدرتمند و ویژه در گیم‌پلی تسلط پیدا می‌کنند، ریسکی را متحمل می‌شوند که می‌تواند نتایج بزرگی را به همراه داشته باشد. در همین حال، واضح است که فناوری مهمی در بازی وجود دارد که فقط در نسخه های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس موجود است. Xbox Series S، Stadia و PC FIFA 23 زنده است. فیزیک شوت پیشرفته که تاثیر طبیعی اندام هر بازیکن بر روی توپ را هنگام ضربه زدن به آن افزایش می دهد.

دانلود ویدیو آپارات

تاثیر بیشتر بازیکنان بر روی ضربات قرار داده شده، بهبود فیزیک بازی و بهبود هوش مصنوعی بازیکنان تیم از جمله مواردی است که تیم سازنده در تریلر گیم پلی بازی FIFA 23 به آن اشاره کرده است.البته باید منتظر بمانید تا بازی برسد و سپس ببینید چقدر خوشحال می شود. یا کاربران ناراضی با هر تغییری هستند.

بازی FIFA 23 در تاریخ 30 سپتامبر (8 مهر) برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس | این بازی برای Xbox Series S، Xbox One، Stadia و PC منتشر خواهد شد. در حالی که ظاهراً محصول مورد بحث برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد، متأسفانه شاهد پیشرفت قابل توجهی در نسخه سوییچ نخواهیم بود.

  AMD پردازنده های سری Raizen 7000 را با سرعت کلاک 5.5 گیگاهرتز معرفی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید