شخصیت شرور بزرگ Gotham Knights در آینده ای نزدیک معرفی می شود

مدیر خلاقیت Gotham Knights اعلام کرد که هنوز شرورهای دیگری وجود دارند که هنوز تایید نشده اند، اما یکی از آنها به زودی فاش خواهد شد.

همانطور که می دانید بتمن در بازی مورد انتظار Gotham Knights شرکت نخواهد کرد حضور دارد، اما با این وجود خانواده شوالیه سیاه به مبارزه با شرارت های شهر در شهر گاتهام ادامه می دهند. از سوی دیگر، با قدرتی که از بسیاری از قهرمانان شیطانی شهر گاتهام می شناسیم، Batgirl، Robin، Nightwig و Red Hood برای مقابله با آنها به چالش کشیده می شوند. WB Games Montreal قبلاً تأیید کرده است که Mr. Freeze یکی از شرورهای معروفی است که در بازی ظاهر خواهد شد.

البته بازی The Court of Owl همچنان آنتاگونیست اصلی بازی خواهد بود، اما به نظر می رسد هنوز شرورهای دیگری هستند که حضورشان در بازی تایید نشده است. MP1st از مصاحبه با پاتریک ردینگ، مدیر خلاقیت Gotham Knights گزارش می دهد در San Diego Comic-Con، تایید کرد که یکی از این “شرورهای اصلی بازی” به زودی فاش خواهد شد.

شوالیه های گاتهام

ردینگ در بیانیه اخیر خود اعلام کرد که جوکر یکی از شرورهای Gotham Knights نخواهد بود، اما این احتمال وجود دارد که هارلی کوین یکی از آنها باشد. او همچنین تکرار کرد که بتمن واقعاً در این بازی مرده است.

گاتهام نایتز بازی خواهد کرد در 25 اکتبر (3 نوامبر) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | سری های Xbox S و PC منتشر خواهند شد.

  گوشی تاشو جدید اوپو کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید