طرفداران علاقه زیادی به ساخت نسخه بازسازی شده Persona 3 و بازسازی Persona 2 دارند

در نظرسنجی اخیر Atlus، بازسازی های Persona 3 و Persona 2 به عنوان پرتقاضاترین آثار شناخته شدند.

دو ماه پیش، Atlus پرسشنامه ای منتشر کرد و از طرفداران می خواست که به سوالات مختلف در مورد مجموعه Persona، مانند بازی مورد علاقه خود، پاسخ دهند. نتایج برنامه ویژه اخیر Atlus Survey 2022 نشان داد که تقاضای زیادی برای بازسازی‌های Persona 3 (از جمله بازی پایه، بازی Persona 3 FES و بازی Persona 3 Portable) وجود دارد. در این نظرسنجی Persona 3 با 78.9 درصد آرا پیشتاز بود.

بعد از Persona 3 در جایگاه دوم قرار دارند، Persona 2: Innocent Sin و Persona 2: Eternal Punishment. Revelations: Persona با 76.3 درصد آرا در رده سوم قرار دارد و پس از آن Persona 4 Golden با 74.8 درصد آرا و سری Devil Summoner: Raidou Kuzunoha با 72.1 درصد آرا قرار دارند.

در اولویت قرار دادن Persona 3 جای تعجب نیست. به خصوص با توجه به اینکه این اثر سبکی مدرن و امروزی دارد که دنباله های مجموعه از آن استفاده می کنند. Persona 2 بین طرفداران بسیار محبوب است و مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. هنوز مشخص نیست Atlus چه مسیری را طی خواهد کرد و آیا نسخه های بازسازی شده Persona 3 و Persona 2 ساخته خواهند شد یا خیر.

در همین حال، Atlus Persona 3 Portable، Persona 4 Golden و Persona 5 Royal را در دسترس کاربران Xbox، Nintendo Switch، PlayStation، PC و Game Pass قرار خواهد داد. Persona 5 Royale در تاریخ 21 اکتبر قبل از سایر بازی ها در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. می توانید انتظار داشته باشید که در هفته های آینده جزئیات بیشتری از بازی منتشر شود. نتایج کامل مطالعه اخیر اطلس را می توانید در زیر مشاهده کنید.

  1. بازی پرسونا 3 با 78.9 درصد آرا
  2. بازی های Persona 2: گناه بی گناه و Persona 2: Eternal Punishment با 78.9 درصد آرا
  3. بازی مکاشفات: پرسونا با 76.3 درصد آرا
  4. بازی پرسونا 4 با 74.8 درصد آرا
  5. مجموعه ای از احضار شیطان: رایدو کوزونوها با 72.1 درصد آرا
  6. بازی Devil Summoner: Soul Hackers با 69.5 درصد آرا
  7. بازی شین مگامی تنسی 4: آخرالزمان با 66.7 درصد آرا
  8. بازی شین مگامی تنسی 4 با 65.3 درصد آرا
  9. مجموعه ای از حماسه شیطان دیجیتال: آواتار تیونر با 62.4 درصد آرا
  10. مجموعه ای از یک ادیسه اتریانی با 58 درصد آرا
  پشتیبانی Bitpin برای مشاغل آسیب دیده در هنگام قطع اینترنت

دیدگاهتان را بنویسید