فیلم Tomb Raider 2 لغو شد استودیوهای فیلم در حال رقابت برای حق ساخت Tom Raider هستند

طبق گزارش های منتشر شده، MGM حق ساخت فیلم های Tomb Raider را از دست داده است، بنابراین ساخت دنباله ریبوت Tomb Raider متوقف و لغو شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونسرنوشت دنباله Tomb Raider رسما مشخص شد. MGM پس از 9 سال حق ساخت فیلمی بر اساس سری بازی های تام ریدر، آن ها را از دست داد و حالا این حقوق به گراهام کینگ و شرکتش GK Films بازگردانده شده است. اکنون رقابتی بین استودیوهای هالیوود برای گرفتن حق ساخت فیلمی بر اساس سری Tomb Raider آغاز شده است.

این خبر لغو بازی Tomb Raider 2 از سری ریبوت و در نتیجه را نشان می دهد آلیشیا ویکاندر او دیگر نقش لارا کرافت را در فیلم های Tome Reader بازی نخواهد کرد و احتمالاً فیلم بعدی او با داستان و بازیگران کاملاً جدید تولید خواهد شد. استودیو MGM که اکنون توسط آمازون خریداری شده است، در سال 2013 پس از قراردادی با GK Films، حق ساخت فیلم‌های تام رایدر را به دست آورد. در سال 2011، GK Films همچنین حقوق تولید فیلم Tomb Raider را از Square Inks به دست آورد.

    آلیشیا ویکاندر در نقش لارا کرافت در Tomb Raider

فیلم Tomb Raider در سال 2018 اکران شد اما نقدهای متوسط ​​تا ضعیف را از سوی منتقدان و تماشاگران دریافت کرد. با این حال، تام ریدر بیش از 274.6 میلیون دلار در سراسر جهان و فراتر از آن درآمد کسب کرده است میشا گرینکارگردان و نویسنده سریال Lovecraft Country وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه Tomb Raider 2 را بر عهده گرفت. آنجلینا جولی پیش از این در فیلم Lara Croft: Tomb Raider و فیلم Lara Croft Tomb در سال 2001 نقش لارا کرافت را بازی کرده بود. Raider: The Cradle of Life در سال 2003

  اشاره غیر مستقیم به ساخت دنباله Helldivers در یک تیزر سرگرم کننده

این دو فیلم در مجموع 432 میلیون دلار در سراسر جهان فروختند. اولین بازی Tomb Raider در سال 1996 منتشر شد و اکنون استودیو Crystal Dynamics در حال ساخت قسمت جدیدی از بازی Tomb Raider است. شایعات حاکی از آن است که نبرد برای حق پخش فیلم Tom Ridder داغ است. زیرا استودیوها و ناشران به دنبال آدرس های IP شناخته شده هستند. یک منبع نزدیک این وضعیت را دیوانه کننده توصیف کرد.

آنجلینا جولی در فیلم Lara Croft: Tomb Raider

علاوه بر این، نتفلیکس و لجندری در حال همکاری در یک انیمیشن Tomb Raider هستند که هیلی آتول صداپیشه لارا کرافت است. انیمیشن Tomb Raider قرار است پس از اتفاقات سه گانه Tomb Raider که توسط Crystal Dynamics ساخته شده است، داستان ها و ماجراهای لارا کرافت را ادامه دهد. این انیمه توسط استودیوی انیمیشن پاورهاوس، سازنده انیمه Castlevania و Blood of Zeus ساخته خواهد شد و از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید