قابلیت ریمستر Kid Icarus: Uprising برای نینتندو سوییچ

به گفته یکی از منابع داخلی، نینتندو با Bandai Namco برای ریمستر بازی Kid Icarus: Uprising و عرضه آن بر روی کنسول نینتندو سوییچ به توافق رسیده است.

از زمان عرضه کنسول سوییچ، نینتندو بارها به لیست بازی های قدیمی اشاره کرده است تا با انتشار مجدد، کاتالوگ بازی های سوییچ را کاملتر کند. در حالی که بیشتر تلاش های نینتندو برای پورت بازی های Wii U به نینتندو سوییچ بوده است، این شرکت همچنین برنامه هایی برای بازی های محبوب 3DS دارد. اخیراً یکی از افراد داخلی نینتندو اعلام کرده است که بازی تیراندازی سوم شخص Kid Icarus: Uprising که در سال 2012 منتشر شد، به صورت پیشرفته در اختیار بازیکنان نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

این خودی نینتندو اخیراً در یک پست وبلاگی اعلام کرد که نسخه بازسازی شده بازی Kid Icarus: Uprising برای نینتندو سوییچ در حال توسعه است. ظاهرا شرکت Bandai Namco وظیفه ریمستر بازی را بر عهده دارد و آن را با سیستم کنترل بسیار در دسترس تر و جلوه های بصری بهبود یافته به روز خواهد کرد. همچنین، این احتمال وجود دارد که قسمت چندنفره آنلاین بازی نیز بازگردد. بر اساس اطلاعات فاش شده، کد شبکه خود Bandai Namco برای بخش چند نفره استفاده خواهد شد.

طبق توضیحات این منبع، ریمستر Kid Icarus: Uprising سال آینده منتشر خواهد شد. بنابراین، اگر این گزارش صحت داشته باشد، در آینده نزدیک جزئیات بیشتری خواهیم شنید. جالب اینجاست که در سال 2018 ماساهیرو ساکورای چرا که کارگردان بازی Kid Icarus: Uprising در مصاحبه ای اعلام کرد که شانس توسعه یک پورت مدرن این بازی زیاد نیست.

  شاید به زودی شاهد ارائه بازی هیدئو کوجیما باشیم

می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید