لئوناردو دی کاپریو و مارتین اسکورسیزی دوباره در The Wager با هم متحد می شوند

مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو قرار است دوباره با فیلم های اصلی اپل در The Wager همکاری کنند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونمارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو دوباره در فیلم دیگری با هم همکاری خواهند کرد. اپل اورجینال فیلم اخیرا حق تولید و توزیع فیلمی بر اساس رمان جدید دیوید گرن نویسنده قاتلان ماه گل، The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny, and Murder با بازی مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو را به دست آورده است.

اپل، اسکورسیزی، دی کاپریو و گرن قبلا در فیلم Killers of the Flower Moon با هم کار کرده بودند. اسکورسیزی The Wager را کارگردانی کرد و دی کاپریو در این فیلم نقش آفرینی کرد و این دو نیز تهیه کنندگی این پروژه را بر عهده خواهند داشت. وقایع رمان واگر در سال 1740 اتفاق می افتد، زمانی که یک قایق با 30 مرد استخوانی به سواحل برزیل می رسد.

لئوناردو دی کاپریو و لیلی گلدستون سر میز شام در فیلم قاتلان ماه گل

آنها خدمه بریتانیایی بودند که یک کشتی اسپانیایی را تعقیب می کردند و پس از تصادف در جزیره ای در منطقه پاتاگونیا در آمریکای جنوبی دستگیر شدند. داستان بقای آنها در دریاها و سایر خطرات آنها را قهرمان کرد. با این حال، 6 ماه بعد، یک کشتی دیگر، حتی بیشتر از کشتی قبلی آسیب دیده، به سواحل شیلی رسید، اما تنها با سه مسافر. ملوانان ادعا می کنند که بقیه در واقع شورشیان هستند.

در حالی که دو گروه یکدیگر را مقصر می دانند، دریاسالارهای بریتانیایی برای کشف حقیقت آنچه واقعاً در جزیره رخ داده است، برخی از اسرار کاپیتان و خدمه برای زنده ماندن در نبرد با خطرناک ترین عناصر در طبیعت سیاره محاکمه می کنند. اسکورسیزی افشا کرد. و دی کاپریو قبلا در 6 فیلم با هم کار کرده اند و همکاری آنها بیش از 25 سال است.

  تایید عرضه کنسول Sega Mega Drive Mini 2 در اروپا؛ لیست کامل بازی ها را منتشر کنید

مارتین اسکورسیزی با کت و شلوار رسمی کنار صندلی

دی کاپریو و اسکورسیزی پیش از این در آثاری چون دار و دسته های نیویورک، هوانورد، رفتگان، جزیره شاتر، گرگ وال استریت و قاتلان ماه گل با یکدیگر همکاری داشته اند و The Wager هفتمین همکاری آنهاست.

دیدگاهتان را بنویسید