لیست بازی های Xbox Live Gold در آگوست 2022

مایکروسافت اعلام کرده است که سرویس Xbox Live Gold در آگوست 2022 چه چیزی را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که مایکروسافت از لیست بازی های آگوست 2022 برای سرویس Xbox Live Gold رونمایی کرده است. در ماه آینده کاربران این سرویس اشتراک می توانند طبق معمول 4 بازی دیگر را بدون پرداخت هزینه اضافی به حساب کاربری خود اضافه کنند و از تجربه خود لذت ببرند. کاربران Xbox Game Pass Ultimate نیز به هر چهار بازی دسترسی خواهند داشت.

تمامی این آثار را می توان با تجربه روی کنسول های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس ایکس باکس سری اس بازی کرد. Calico و Saint’s Row 2 در نیمه اول آگوست به این سرویس اشتراک اضافه خواهند شد و ScourgeBringer و Monaco: What’s Yours Is Mine در نیمه دوم ماه اضافه خواهند شد. لیست کامل Xbox Live Gold ماه آینده را می توانید در زیر مشاهده کنید.

  • بازی کالیکو (به ارزش 11.99 دلار) بین 10 اوت و 9 سپتامبر
  • بازی ScourgeBringer (به ارزش 6.99 دلار) بین 25 اوت و 24 سپتامبر
  • بازی Saint’s Row 2 (با ارزش 9.99 دلار) بین 10 و 24 آگوست
  • بازی Monaco: What’s Yours is Mine (به ارزش 14.99 دلار) بین 25 اوت و 9 سپتامبر

اگر می خواهید این 4 بازی را بدون تخفیف بخرید، باید 53.96 دلار بپردازید و اگر هر چهار محصول را امتحان کنید، 3400 GamerScore دریافت خواهید کرد. کاربران این سرویس ها می توانند از دو بازی Beasts of Maravilla Island و Torchlight تا پایان جولای لذت ببرند و Relicta تا 15 آگوست (24 آگوست) در دسترس خواهد بود.

  انتشار تریلر بازسازی گوتیک

چندی پیش مایکروسافت اعلام کرد که از اول اکتبر (۹ مهر) ارائه بازی های کنسول ایکس باکس ۳۶۰ به کاربران سرویس طلایی ایکس باکس لایو را متوقف می کند. این شرکت در ایمیلی به کاربران گفت: «ما به ظرفیت خود برای افزودن بازی‌های Xbox 360 به کاتالوگ Xbox Live Gold رسیده‌ایم، اما این سرویس همچنان دارای بازی‌های هیجان‌انگیز Xbox One و تخفیف‌های انحصاری در هر ماه خواهد بود».

اگرچه بازی‌های Xbox 360 از سرویس Xbox Live Gold حذف خواهند شد، اما کاربران این سرویس اشتراکی مایکروسافت همچنان می‌توانند بازی‌هایی را که قبلاً به حساب خود اضافه کرده‌اند دانلود کنند. با توجه به اینکه ایکس باکس 360 مربوط به دو نسل قبلی کنسول است، جای تعجب نیست که ردموندی بخواهد عرضه بازی های خود را به کاربران سرویس Xbox Live Gold متوقف کند.

دیدگاهتان را بنویسید