ماجراجویی پینوکیو در تریلر جدید پینوکیو برای نتفلیکس

نتفلیکس تیزر رسمی پینوکیو را منتشر کرده است که در آن شاهد ماجراجویی های پدر جپتو و پینوکیو هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از انیمیشن پینوکیو منتشر شد. این تریلر در واقع تصاویر بیشتری از آن انیمیشن استاپ موشن را نشان می دهد، جایی که پدر ژپتو پسرش را از دست داده و حالا یک پسر چوبی ساخته که تبدیل به پینوکیو می شود. انیمیشن پینوکیو نوید یک اثر تیره تر و متفاوت تر از سایر اقتباس های پینوکیو را می دهد و می توانید آن تریلر را در زیر تماشا کنید:

دانلود از آپارات

نتفلیکس علاوه بر تریلر، پوستری از انیمیشن پینوکیو را نیز منتشر کرد که بر روی پینوکیو و جیمینی کریکت و همچنین می توانید این پوستر را در زیر مشاهده کنید:

اولین پوستر انیمیشن پینوکیو

او کارگردانی انیمیشن پینوکیو را بر عهده دارد دلت را بگیرکارگردان برنده اسکار برای Shape of Water که اخیراً فیلم Nightmare Alley را کارگردانی کرده است مارک گوستافسون علاوه بر کارگردانی، دل تورو با هم بود پاتریک مک هیل، گریس گریملی و متیو رابینز، نگارش فیلمنامه انیمیشن پینوکیو را نیز بر عهده دارد. انیمیشن پینوکیو اقتباسی متفاوت از داستان ماجراهای پینوکیو اثر کارلو کلودیو است که در آن پینوکیو در دهه 1930 در ایتالیای فاشیستی زندگی می کند.

گریگوری مان مثل پینوکیو ایوان مک گرگور به عنوان جیمینی کریکت یا کریکت سخنگو، دیوید بردلی مثل پدر ژپتو، ران پرلمن مانند مانگیافوکو، تیلدا سوینتون مثل پری با موهای فیروزه ای، کریستوفر والتز در نقش روباه حیله گر، کیت بلانشت به عنوان Maimuna Esperzatura، تیم بلیک نلسون به عنوان یک ارابه سوار فین ولفهارد به عنوان Lampwick، جان تورتورو در نقش آقای گیلاس و بورن گورمن در نقش کارابینیری بازیگرانی هستند که به عنوان صداپیشه در انیمیشن پینوکیو حضور دارند.

  AMD 6 پردازنده جدید ارزان قیمت سری 4000 و 5000 را معرفی کرده است

علاوه بر این، نتفلیکس تایید کرد که انیمیشن پینوکیو در دسامبر امسال (آبان یا آذر) از این سرویس پخش پخش خواهد شد و قبل از آن در ماه نوامبر (آبان یا آذر) انیمیشن پینوکیو در سال های سینمایی منتخب اکران خواهد شد. علاوه بر این، فیلم لایو اکشن پینوکیو با بازی تام هنکس توسط دیزنی تولید می شود و فیلم پینوکیو در روز 8 سپتامبر از دیزنی پلاس پخش خواهد شد. این فیلم اکشن زنده بر اساس انیمیشن کلاسیک دیزنی از پینوکیو ساخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید