معرفی بازی اکشن علمی تخیلی Glaciered با تریلر

استودیوی Snowblind تریلری از Glaciered، یک بازی اکشن علمی تخیلی را منتشر کرده است که داستان آن ۶۵ میلیون سال بعد اتفاق می‌افتد.

استودیوی بازی سازی Snowblind به تازگی از اولین بازی بزرگ خود رونمایی کرده است. این بازی اکشن ماجراجویی که Glaciered نام دارد، بازیکنان را به یک سفر علمی تخیلی 65 میلیون سال در آینده زمین می برد. با تماشای تریلر مقدماتی، می توانید متوجه شوید که ماجراجویی بازی Glaciered حول کاوش در دریاها و اقیانوس های پوشیده از یخ در زیر یخچال های طبیعی زمین می چرخد. همچنین اطلاعاتی در صفحه استیم این بازی منتشر شده است که نشان می دهد بازیکنان در نقش نوعی حیوان به نام Tuai که در واقع نوع جدیدی از پرندگان و جانشینان دایناسورها هستند، قرار می گیرند.

Glaciered دارای نبردهای بی‌درنگ است که ترکیبی از حملات غوغا و برد است. همچنین امکان ترکیب حملات با توانایی های ویژه در بازی وجود دارد. بازیکنان می توانند از قدرت های نسل خونی پرنده-دایناسور خود استفاده کنند و به آنها اجازه می دهد گرما و سرما را کنترل کنند. همچنین یک سیستم ارتقاء مهارت و پیشرفت برای بازیکنان وجود دارد که به آنها مهارت های جدیدی مانند شنای سریع یا تیغه های کریستالی موقت می دهد.

به نظر می رسد کاوش در دریاهای یخ زده بخش بزرگی از Glaciered خواهد بود. به گفته سازندگان، این بازی دارای اکوسیستم های منحصر به فردی در سراسر جهان است. در کنار این اطلاعات، تصاویری از بازی منتشر شده است که حیوانات مختلف، محیط های آبی یا یخچال های طبیعی و دشمنانی از دسته کروکودیل های بزرگ را نشان می دهد.

  خرید ارز دیجیتال تترا - دیجی رو

Glaciered از ویژگی‌های گرافیکی مدرن مانند Nvidia RTX برای ردیابی پرتو، DLSS و وضوح 8K برای بافت‌های شخصیت اصلی پشتیبانی می‌کند.

ویدیو را روی دوربین ها تماشا کنید

در نهایت، می توانید نظرات خود را در مورد اخبار درون بازی با تیم زومجی به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید