واکنش منتقدان Xenoblade Chronicles 3

امتیازات میان رده Xenoblade Chronicles 3 به تازگی منتشر شده است و ما شاهد عملکرد عالی آخرین نسخه انحصاری Nintendo Switch هستیم.

در بین سری های RPG نینتندو، Xenoblade Chronicles طرفداران زیادی دارد و می توان از آن به عنوان یکی از سریال های سرگرم کننده یاد کرد. اما نسخه سوم بازی نسبت به نسخه دوم تغییرات قابل توجهی دارد که اصلی ترین آن سیستم مبارزات بازی است که شباهت زیادی به سیستم پولیش شده نسخه اول دارد.

همچنین داستان همیشه یکی از نقاط قوت این سری است و به نظر می رسد Xenoblade Chronicles 3 نیز از این قاعده مستثنی نباشد. میانگین امتیاز آخرین نسخه انحصاری نینتندو سوییچ به تازگی منتشر شده است و شاهد عملکرد عالی Xenoblade Chronicles 3 هستیم.

در زیر نگاهی به نظرات برخی از منتقدان Xenoblade Chronicles 3 خواهیم داشت و شما نیز می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Xenoblade Chronicles 3

  • سازنده: Monolit Soft Studio
  • ناشر: نینتندو
  • پلتفرم: نینتندو سوییچ
  • ژانر: اکشن RPG

شخصیتی از بازی Xenoblade Chronicles 3

VGC: 100 از 100

Xenoblade Chronicles 3 دنیایی عظیم دارد و شخصیت ها و داستان آن کافی است تا این دنیای عظیم را بیش از آنچه به نظر می رسد پر کند. همچنین فعال ترین سیستم رزمی را در بین نسخه های دیگر دارد. قطعاً این یک کار هیولایی است، اما Ioannios بهترین مکان برای زندگی برای یک یا دو ماه است.

حواس پرتی: 95 از 100

وزن داستان، شخصیت های بازی و آزادی عمل در ترکیب اعضای تیم سه چیز مهمی است که باعث شد این بازی به من توجه کند.

خدا یک گیک است: 90 از 100

تغییرات Xenoblade Chronicles 3 در مسیر درستی قرار دارد. اعمال پیچیدگی مناسب در سیستم مبارزات بازی نتیجه داده است. طولانی، هیجان انگیز، دلچسب و احتمالاً بهترین RPG سال خواهد بود. قطعا بهترین لحظه.

IGN 80 از 100

با اينكه Xenoblade Chronicles 3 ممکن است در طول مبارزات 150 ساعته‌اش شما را از مسیر خود دور کند و داستان‌های فرعی متعددی ارائه دهد، اما شخصیت‌های عالی و مبارزات تاکتیکی اعتیادآور آن ارزش آن را دارد.

GameSpot: 80 از 100

Xenoblade Chronicles 3 دقیقاً شبیه بازی‌ای است که Monolith Soft در تمام این سال‌ها در حال توسعه آن بوده است. اگرچه دیالوگ های بازی می توانست ساختار بهتری داشته باشد، اما این با نبردهای خارق العاده و داستان فوق العاده آن جبران می شود. به ندرت پیش می آید که یک RPG شرقی 100 ساعت از زمان من را فرمان دهد، اما Xenoblade Chronicles 3 این کار را به شدت انجام داد.

1659085876 697 واکنش منتقدان Xenoblade Chronicles 3 سئو کول

1659085876 876 واکنش منتقدان Xenoblade Chronicles 3 سئو کول

  نقد و بررسی بازی Saints Row - زومجی

دیدگاهتان را بنویسید