پخش اولین تیزر فیلم اوپنهایمر به کارگردانی کریستوفر نولان

اولین تیزر رسمی فیلم اوپنهایمر کریستوفر نولان که چند روز پیش روی پرده سینماها رفت، اکنون توسط یونیورسال به صورت آنلاین منتشر شده است.

در اخبار اخیر سینما و تلویزیون، یونیورسال پیکچرز بالاخره اولین تیزر فیلم اوپنهایمر را به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی منتشر کرد. کریستوفر نولان آن را به طور رسمی در اینترنت پخش کنید. نولان که با آثاری چون پرستیژ و دانکرک در فیلم اوپنهایمر به برش هایی از زندگی شهرت دارد. جی. رابرت اوپنهایمر من پرداخت خواهم کرد. کیلیان مورفی بسیاری از بینندگان او را با سریال Peaky Blinders می شناسند، او بازیگر اصلی فیلم اوپنهایمر است.

جولیوس رابرت اوپنهایمر یک فیزیکدان معروف و یکی از اعضای کلیدی پروژه منهتن بود. پروژه ای که منجر به ساخت بمب هسته ای شد و تاثیر قابل توجهی در جنگ جهانی دوم داشت. در ادامه می توانید اولین تیزر فیلم اوپنهایمر را تماشا کنید.

دانلود ویدیو آپارات

کاترین اوپنهایمر با ایفای نقش امیلی بلانت در شروع تیزر، او می گوید: «دنیا در حال تغییر است. در حال تصحیح است. این شانس شماست.» در پایان تیزر صوتی رابرت داونی جونیور در نقش لوئی اشتراوسرئیس کمیسیون انرژی اتمی ایالات متحده، می شنویم که جی. از رابرت اوپنهایمر به عنوان “مردی که زمین را به حرکت درآورد” یاد می شود.

همانطور که در تیزر مشاهده می کنید، کریستوفر نولان قسمت هایی از اوپنهایمر را سیاه و سفید فیلمبرداری کرده است. در زمان فیلمبرداری اوپنهایمر، برای اولین بار از دوربین های IMAX برای این نوع فیلم های سیاه و سفید استفاده شد.

  AMD پردازنده های سری Raizen 7000 را با سرعت کلاک 5.5 گیگاهرتز معرفی کرده است.

فلورانس پوگ، رامی مالک، مت دیمون، بنی صفدی، جاش هارتنت، دین دی هان، جک کواید، متیو مودین، آلدن ارنرایش، دیوید کرومهولتز، کنت برانا، داوود داسمالچیان، دیلن آرنولد، اولین هاسکی است، کیسی افلک، جیسون کلارک، جیمز دارسی، مایکل آنگارانوDهی برنت، دنی د فراری، هریسون گیلبرتسون، ماتیاس شوایگوفر و اما دومان آنها از جمله بازیگران باقی مانده از فیلم اوپنهایمر هستند. کیلیان مورفی که نقش جی. او در کار جدید کریستوفر نولان نقش رابرت اوپنهایمر را بازی می کند که بارها در فیلم هایی چون Inception و The Dark Knight Trilogy با این کارگردان بریتانیایی همکاری داشته است.

لودویگ گورنسن (Mandalorian، Tenet و Black Panther) به عنوان آهنگساز، هویت ون هویتما (بین ستاره ای، دانکرک و چادر) به عنوان فیلمبردار، جنیفر لیم (اصل، داستان ازدواج و ارثی) به عنوان ویراستار و روت دی یانگ (ما، منچستر کنار دریا و سریال توئین پیکس) به عنوان طراح صحنه، برخی کریستوفر نولان یکی از اعضای تیم سازنده اوپنهایمر است.

فیلم اوپنهایمر در 30 جولای 1402 (21 ژوئیه 2023) اکران خواهد شد. یونیورسال پیکچرز اعلام کرد که اوپنهایمر حداقل 100 روز اکران انحصاری در سینما خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید