پخش تریلر Assassin’s Creed Valhalla Forgotten Saga DLC

یوبی سافت در تریلر جدیدی از محتویات بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla’s Forgotten Saga رونمایی کرد.

نزدیک به دو سال از انتشار بازی Assassin’s Creed Valhalla می گذرد و همچنان شاهد انتشار محتوای جدیدی برای آن هستیم. اگرچه یوبی سافت در زمان انتشار حجم عظیمی از محتوا را برای این بازی در نظر گرفته بود، اما در دو سالی که از انتشار آن می گذرد، همچنان به انتشار بسته های الحاقی بزرگ و محتوای جدید برای آن ادامه داده است. یوبی‌سافت قبلاً در ویدیویی جزئیات محتویات بسته الحاقی Forgotten Saga را توضیح داده است که در آن نقشه، تجهیزات و حالت رایگان Roguelite را مشاهده خواهیم کرد.

بازیکنان یک بار دیگر کنترل Odin را در محتوای الحاقی Forgotten Saga که اواخر تابستان منتشر خواهد شد، در دست خواهند گرفت و باید به عنوان او به Niflheim سفر کنند. جایی که چالش های مرگبار در انتظار آنهاست. در چهار منطقه این قلمرو، رازهای زیادی برای کشف و همچنین تجهیزات و سلاح های قدرتمند پنهان وجود دارد.

سازندگان از طرح های جالبی در طراحی محیط و چالش های بسته الحاقی Forgotten Saga استفاده کردند. همانطور که به نظر می رسد بازیکنان در مسیرهایی با شاخه های زیادی قرار خواهند گرفت که قابل بازگشت نیستند و باید دائماً به فکر استراتژی لازم برای حرکت رو به جلو باشند. در عین حال، تعادل بین ریسک در جاده و پاداشی که به بازیکنان ارائه می شود، بر تصمیم گیری ها تأثیر می گذارد. به این ترتیب، بازیکنان می توانند به سادگی در طول مسیر پیشرفت کنند یا خطر از دست دادن نوار سلامتی خود را داشته باشند و برای کشف و به دست آوردن غارت ارزشمند با نبردهای بیشتری روبرو شوند.

  آیا اپل واچ به دوربین مجهز می شود؟!

دانلود ویدیو آپارات

ویدیوی معرفی بسته الحاقی Forgotten Saga همچنین مهارت های قابل ارتقا، باس ها و ماموریت های جانبی را پوشش می دهد. یوبی سافت در رویداد Ubisoft Forward در ماه سپتامبر در مورد آینده سری Assassin’s Creed صحبت خواهد کرد که احتمالاً شامل رونمایی از Assassin’s Creed Infinity و Assassin’s Creed Rift خواهد بود.

شما می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید