یافتن 8 بازی یاکوزا در پلی استیشن پلاس در سال 2022

سونی تایید کرده است که تا پایان سال جاری، 8 بازی Yakuza از سگا برای کاربران پلی استیشن پلاس در دسترس خواهد بود.

در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که بخش سرگرمی های تعاملی سونی از عرضه 8 بازی از سری Yakuza به سرویس پلی استیشن پلاس در سال 2022 خبر داده است. Yakuza: Like A Dragon یکی از بازی های رایگان در سرویس پلی استیشن پلاس است. در ماه آگوست، قبل از سایر نسخه‌های Yakuza برای همه مشترکین پلاس (Essential، Extra و Premium/Deluxe) در دسترس خواهد بود.

پس از آن، بازی Yakuza 0، بازی Yakuza Kiwami و بازی Yakuza Kiwami 2 به عنوان برخی از بازی های رایگان آگوست برای PlayStation Plus Extra و PlayStation Plus Premium در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. اواخر امسال، ریمستر سه بازی کلاسیک Yakuza به مشترکین PlayStation Plus Premium ارائه خواهد شد. بازی Yakuza 3 Remastered، بازی Yakuza 4 Remastered و Yakuza 5 Remastered بازی. سرانجام بازی Yakuza 6: The Song of Life برای پلی استیشن پلاس اکسترا و پلی استیشن پلاس پریمیوم منتشر خواهد شد.

میکورو آساکورا، این هنرمند رزمی ترکیبی اخیراً از استودیو Ryu Ga Gotoku بازدید کرده و ویدیویی از این دیدار را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. این ویدیو برخی از شخصیت های آشنای Yakuza 8 مانند ایچیبان را با مدل موی جدید برای اولین بار روی صفحه نمایش می دهد. استودیو RGG تایید کرده است که در حال حاضر روی دنباله ای برای Yakuza: Like A Dragon و یک دنباله اعلام نشده کار می کند.

سونی اخیرا تایید کرده است که بازی های Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5)، Yakuza: Like a Dragon (پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5) و کابوس های کوچک (پلی استیشن 4) به سرویس پلی استیشن پلاس اضافه خواهند شد. در آگوست 2022 این سه بازی از 2 آگوست تا 6 سپتامبر (11 مرداد تا 15 شهریور) در دسترس کاربران این سرویس اشتراکی قرار خواهند گرفت. اگر آنها را در زمان مشخص شده به حساب خود اضافه کنید، همیشه می توانید این بازی ها را با اشتراک پلاس دانلود و بازی کنید.

  ایجاد یک تیم توسعه جدید توسط سونی با همکاری ویژوال آرتز و ناتی داگ

لیست بازی های پلی استیشن پلاس در ماه جولای شامل Crash Bandicoot 4: It’s About Time (پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5)، The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (پلی استیشن 4) و Arcadegeddon (پلی استیشن 4 و پلی استیشن 4) است. ایستگاه 5) که تا 1 آگوست (10 مرداد) قابل دریافت است.

دیدگاهتان را بنویسید