یک بازی چند نفره که در ژاپن فئودالی توسط اعضای سابق CD Project Red اتفاق می‌افتد

استودیو Dark Passenger که توسط اعضای سابق CD Projekt Red تأسیس شده است، یک بازی چند نفره در ژاپن فئودالی ایجاد خواهد کرد.

استودیوی بازی سازی جدید Dark Passenger به تازگی رسما معرفی شده است. این استودیو که در ورشو، لهستان مستقر است، توسط چندین توسعه‌دهنده سابق CD Projekt Red که روی بازی‌هایی مانند The Witcher 3: Wild Hunt و Cyberpunk 2077 کار می‌کردند، تأسیس شد. اعضای استودیو Dark Passenger می‌خواهند روی خلق تجربیات همه‌جانبه و داستان‌های هیجان‌انگیز تمرکز کنند. این استودیو اولین پروژه خود را به عنوان یک بازی اعتیاد آور توصیف کرد که دنیایی تاریک پر از رازها، شخصیت های غیرمعمول و درگیری ها را نشان می دهد.

این پروژه در حال حاضر در مرحله تولید اولیه است و با استفاده از Unreal Engine 5 توسعه یافته است. به گفته سازندگان، این پروژه یک بازی آنلاین چند نفره PvPvE خواهد بود که در ژاپن فئودالی جریان دارد. بازیکنان نقش های شینوبی و کونویچی را بر عهده می گیرند و با دشمنان کنترل شده با هوش مصنوعی و سایر گروه های بازیکنان روبرو می شوند. Dark Passenger Studio در مورد این بازی می گوید:

وقتی در این سرزمین‌های تاریک ماجراجویی می‌کنید، شخصیت‌های بازیکن از پشت بام شهر می‌پرند، زیر کف کلبه‌های روستایی پنهان می‌شوند، از بتکده‌ها بالا می‌روند یا یواشکی از میان زیارتگاه‌ها و معابد عبور می‌کنند. شکل عمودی دنیای بازی تعداد بی نهایت حرکت در دسترس را برای بازیکنان باز می کند و تغییر آب و هوا می تواند آنها را با باران ناگهانی، بادهای شدید یا مه شدید غافلگیر کند.”

  «نسل سوم اسنپدراگون 8 سی ایکس» و «نسل سوم اسنپدراگون + 7 سی» برای لپ تاپ های ویندوزی ارائه شده است.

هنر سامورایی

(تصویر مربوط به بازی استودیویی Dark Passenger نیست)

در ادامه استودیوی Dark Passenger استفاده از مکانیزم های سفارشی سازی و توسعه، تنوع کلاس های رزمی و کهن الگوهای شخصیتی، مکانیزم های خاص و سریع برای حرکت و جهت یابی در محیط، وجود سلاح های مختلف ژاپنی مانند کاتانا، پرتاب چاقو، شوریکن، تانتو و چیزهای دیگر به بازیکنان وعده داده شده است.

با توجه به اینکه بازی هنوز در مراحل اولیه تولید است، جزئیات کمیاب است. اگرچه استودیو Dark Passenger درباره تاریخ انتشار بازی چند نفره خود صحبتی نکرده است، اما همچنان به انتشار این بازی برای پلتفرم های PC، PlayStation 5 و Xbox Series X ادامه می دهد. Xbox Series S تایید شد.

در نهایت می توانید نظر خود را در مورد این خبر با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید