Maquette زمستان امسال برای Xbox و Nintendo Switch منتشر می شود

ماکت کردن بازی زمستان امسال برای کنسول های نینتندو سوییچ و ایکس باکس منتشر خواهد شد و از روز عرضه در دسترس کاربران Game Pass قرار خواهد گرفت.

Annapurna Interactive شب گذشته اعلام کرد که Maquette of Graceful Decay که قبلاً در انحصار کنسول پلی‌استیشن بود، برای سایر پلتفرم‌ها نیز عرضه شده است. این بازی در زمستان امسال برای Xbox One، Xbox Series X، Xbox Series S و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. بازی Maquette از روز اول عرضه در اختیار کاربران Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.

Mockup Play Environment

Maquette که اکنون در Steam برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 در دسترس است، مجموعه‌ای از «چالش‌های روزانه» را دنبال می‌کند که در برابر یک داستان عشق مدرن قرار دارند. جنبه معمایی بازی نیز از این واقعیت ناشی می شود که شما باید بتوانید هر جنبه ای از دنیای بازی را از ساختمان های بزرگ گرفته تا اشیاء کوچک دیگر ایجاد کنید. جریان بازی زمانی شروع می شود که اشیاء اطراف شما خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشند.

بازیکن با حرکت دادن این اشیا در طول بازی پیشرفت کرده و بر موانع پیش روی خود غلبه می کند. در ابتدای بازی با موانع و معماهای ساده روبرو می شوید و به تدریج کار دشوارتر می شود. دیشب عرضه دو بازی Solar Ash و The Pathless نیز برای Xbox و Nintendo Switch تایید شد. بازی Maquette همچنین نامزد دریافت جایزه در جوایز بافتا 2022 در بخش بهترین بازی اول توسط Developers (Works from New Studios) شد.

در زیر می توانید نظرات خود را در مورد آن با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  هواوی تاریخ انتشار Harmony OS 3.0 را اعلام کرد

دیدگاهتان را بنویسید