اشاره ای به شخصیت Ghost Rider در سری Marvel She Hulk

ویدیوی اخیر از سریال She Hulk منتشر می شود که در آن قسمت شاهد اشاره ای به نسخه جانی بلیز Ghost Rider هستیم.

اگرچه سریال She-Hulk: Advocate به دلیل کیفیت پایین جلوه های ویژه در برنامه های خود مورد انتقاد قرار گرفته است، اما به دلیل شکسته شدن دیوار چهارم توسط شخصیت She-Hulk در طول سریال و حضور افتخاری چندین مارول موفق شد مورد توجه قرار گیرد. شخصیت هایی که نیستند مهم ترین شک حضور Daredevil در این سریال است. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونیکی دیگر از شخصیت های دنیای مارول در سریال She Hulk مورد اشاره قرار گرفته است.

Entertainment Tonight اخیرا یک ویدیوی اختصاصی از سریال She-Hulk: Attorney at Law منتشر کرده است، اگر دقت کنید در ساعت 1:50 می توانید پوستری را مشاهده کنید که روی آن نوشته Johnny Blaze است و این تصویر در واقع به شخصیت Ghost Rider اشاره دارد. در حال حاضر مشخص نیست که آیا Ghost Rider به صورت فیزیکی در سری She Hulk حضور خواهد داشت یا خیر، اما این تصویر ممکن است به حضور این شخصیت در MCU در آینده نزدیک اشاره کند:

اشاره به شخصیت Ghost Rider در سریال She-Hulk: Attorney at Law

البته برخی بر این باورند که نام کوچگ گوست رایدر در تصویر جانی نیست، بلکه در واقع دنی است و در دنیای کمیک، دنی کچ را سومین گوست رایدر می دانند و این گروه بر این باورند که این احتمال وجود دارد که جانی بلیز و دنی کچ در دنیای سینمایی مارول با هم همکاری خواهند کرد. به شخصیتی تبدیل شوید که در حال حاضر نمی توان با قطعیت در مورد آن صحبت کرد. در همین حال، رایان گاسلینگ اخیراً برای بازی در نقش Ghost Rider ابراز علاقه کرده است و کوین فایگی، رئیس استودیو مارول نیز می‌خواهد گاسلینگ را وارد MCU کند.

  بازیگر سریال The Stranger Things به فصل پنجم سریال Fargo می پیوندد

تاتیانا مازلانی در نقش جنیفر والترز (او هالک)، مارک روفالو در نقش بروس بنر (هالک)، تیم راث در نقش مکروه، بندیکت وانگ مثل وانگ، چارلی کاکس مثل دردویل، جمیله جمیل مثل تیتانیا رنی الیس گلدزبری، زنجبیل گونزاگا، جاش سگرا و جان باساز جمله بازیگرانی هستند که در سریال She-Hulk: Lawyer حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. کت کویرو (1، 2، 3، 4، 8 و 9) و آنو ولیا (5، 6 و 7) کارگردانی قسمت های مختلف سریال She Hulk را بر عهده دارند.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول

جسیکا گائونویسنده ریک و مورتی که فیلمنامه پیکل ریک برنده جایزه امی را نوشته است تیم نویسندگی She-Hulk: Lawyer را رهبری می کند. سریال She-Hulk در 9 قسمت تولید می شود و مدت زمان هر قسمت از این سریال کمدی دادگاهی حدود 30 دقیقه پیش بینی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید