اولین تریلر فیلم سامری با بازی سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه نقش یک ابرقهرمان افسانه‌ای را بازی می‌کند که بیست سال پیش در یک تصادف غم‌انگیز ناپدید شد، در اولین تریلر فیلم Amazon Prime Video Samaritan.

کانال یوتیوب آمازون پرایم تریلر جدیدی از فیلم سامریتان منتشر کرده است که قرار است در تاریخ 26 آگوست (4 شهریور) از طریق سرویس استریم اکران شود. فیلم سامری درباره یک ابرقهرمان سالخورده است که مدت هاست بازنشسته شده است و گمان می رود بعد از یک نبرد حماسی 25 سال پیش ناپدید شده است. در این میان، پسر جوانی وجود دارد که متوجه می شود سامری زنده است.

این فیلم بر اساس رمان گرافیکی Mythos Comics نوشته Bragi F. Shute ساخته شده است.مارک اولیونت و توسط رنزو پودستا ساخته شده است. البته به نظر می رسد اقتباس مورد بحث بیشتر بر واقع گرایی در روایت داستان تاکید دارد. در ادامه می توانید اولین تریلر این اثر را تماشا کنید.

دانلود ویدیو آپارات

سیلوستر استالونه او در این فیلم نقش اسمیت، قهرمان داستان را بازی کرد. جاون و والتون او با سابقه ای در سریال سرخوشی، نقش پسر جوانی را بازی می کند که معتقد است سامری، ابرقهرمان داستان، او را نجات داده است.

از دیگر بازیگران این فیلم می توان به مارتین استار (سریال دره سیلیکون)، بالش آزبیک (سریال بازی تاج و تخت) و داسکا پولانکو (نارنجی سریال مشکی جدید است) اشاره کرد. جولیوس اوری او کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد. نگارش فیلمنامه فیلم سامری توسط برگی اف تیراندازی کرد، نویسنده فیلمنامه فیلم اتاق فرار (اتاق فرار) ساخته شد. سیلوستر استالونه و بالبوآ پروداکشنز با همکاری بار پس از خیرتهیه کنندگان این پروژه هستند.

  Harmony OS 3.0 به زودی معرفی می شود

در نهایت نظرات خود را در مورد آخرین اخبار سینما و تلویزیون با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید