برنامه سونی برای افزایش محموله های کنسول پلی استیشن 5 برای فصل تعطیلات

به نظر می رسد سونی قصد دارد عرضه کنسول پلی استیشن 5 را در بازار افزایش دهد تا نیاز گیمرها در فصل تعطیلات را برطرف کند.

سونی در آخرین گزارش مالی سه ماهه خود اعلام کرد که کنسول PS5 تا پایان ژوئن 2022 بیش از 21.7 میلیون دستگاه فروخته است.جروکی توتوکیمدیر مالی سونی در مورد برنامه های تعاملی و تشویقی این شرکت برای فصل تعطیلات طی یک کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران و تحلیلگران صحبت کرد. توتوکی گفت که میانگین مدت زمان صرف شده برای بازی توسط بازیکنان پلی استیشن تا ژوئن امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود 15 درصد کاهش یافته است.

در حالی که این رقم ژوئن تنها سه درصد کمتر از ماه مه و 10 درصد کمتر از مدت مشابه در سال 2021 بود، به نظر می رسد تعامل بازیکنان همچنان کمتر از حد انتظار باشد. با این حال، بهبود بحران ناشی از ویروس کرونا به افراد فرصت بیشتری برای خروج از خانه داده است که شاید یکی از دلایل مهم کاهش ساعت‌ها تجربه بازی توسط بازیکنان باشد. با این حال، سونی به پیش بینی خود مبنی بر عرضه 18 میلیون کنسول پلی استیشن 5 در سال مالی جاری پایبند است و قصد دارد در نیمه دوم سال مالی امسال تعامل بازیکنان را افزایش دهد.

عرضه بازی های اصلی اول شخص (انحصاری/انحصاری)، افزایش قابل توجه عرضه کنسول پلی استیشن 5 به بازار و ارتقای بیشتر سرویس پلی استیشن پلاس از برنامه های سونی برای این دوره است. پس از بهبود وضعیت و پایان قرنطینه در شانگهای و بهبود چشمگیر تامین قطعات، سونی منابع بیشتری برای عرضه PS5 در فصل تعطیلات دارد. به نظر نمی رسد تقاضا برای محصولات پلی استیشن کند شود و سونی امیدوار است که اختلالات زنجیره تامین در آینده به طور کامل برطرف شود.

  تایید برای ایجاد یک انیمیشن Psycho-Pass جدید

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید