تاخیر انتشار بازی Season: A Letter to the Future تا سال 2023

با اعلام استودیو Scavengers، زمان انتشار بازی Season: A Letter to the Future به سه ماهه اول سال 2023 به تعویق افتاد.

طبق آخرین اخبار، تاریخ انتشار Season: A Letter to the Future به عقب کشیده شد. Scavengers در ابتدا برای پاییز 2022 برنامه ریزی شده بود، اما اکنون به سه ماهه اول سال 2023 بازگردانده شده است.

در همین راستا، استودیوی بازیسازی Scavengers از طریق یک پست طولانی در توییتر این تاخیر را اعلام کرد. این استودیو تلاش تیم سازنده برای ارتقای کیفیت بازی بدون به خطر انداختن سلامت و رفاه کارکنان خود را یکی از دلایل این تاخیر می داند. در بیانیه این استودیو آمده است:

ما می خواهیم مطمئن شویم که می توانیم روی بهبود کیفیت نهایی بازی کار کنیم. بدون اینکه بر رفاه اعضای تیم ما تأثیر بگذارد. فصل همیشه برای تیم کار عشقی بوده است و این زمان اضافه به ما این امکان را می دهد تا بازی را به تجربه خاصی تبدیل کنیم که تصور می کردیم.”

شخصیت های بازی Season: A Letter to the Future

بازی Season: A Letter to the Future در سال 2020 معرفی شد. به نظر می رسد این بازی عمدتاً بر روی اکتشاف تمرکز خواهد کرد و بازیکنان نقش یک زن را بر عهده می گیرند که سعی می کند فصل را قبل از نابودی نجات دهد. این بازی در سه ماه اول سال 2023 بر روی پلتفرم رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

شما می توانید نظر خود را در مورد اخبار بازی با ما در میان بگذارید.

  گوگل پیکسل 7a با دوربین دوگانه، صفحه نمایش 90 هرتزی و شارژ بی سیم انتظار می رود

دیدگاهتان را بنویسید