تاریخ انتشار بسته الحاقی Assassin’s Creed Valhalla Forgotten Saga اعلام شد

یوبی سافت تایید کرده است که طرفداران چه زمانی می توانند از حالت Rogue-lite و آپدیت رایگان بعدی Assassin’s Creed Valhalla لذت ببرند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، مطلع شدیم که یوبی سافت تاریخ انتشار بسته الحاقی Forgotten Saga بازی Assassin’s Creed Valhalla را اعلام کرده است. این بسته همراه با آپدیت 1.0.6 در تاریخ 2 آگوست در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. در کنار بسته الحاقی Forgotten Saga که حالتی رایگان ارائه می کند، جشنواره Sigrblot نیز از 4 تا 25 آگوست (13 اوت تا 3 سپتامبر) برگزار می شود.

تریلر مفصلی از حالت Rogue-lite بسته الحاقی Forgotten Saga در گذشته منتشر شده بود که بخش های مختلف آن را به نمایش می گذاشت. این ویدیوی طولانی، گیمرها را نشان می‌دهد که چالش‌های جدید Assassin’s Creed Valhalla را در Niflheim، یکی از نه جهان در کیهان‌شناسی نورس، انجام می‌دهند.

بسته الحاقی مورد بحث شامل چهار منطقه مختلف است و اسرار زیادی را برای کشف به بازیکنان ارائه می دهد. این تریلر همچنین جنبه‌های دیگری از بسته، مانند مهارت‌های باز کردن قفل، پیشرفت، باس‌ها و ماموریت‌های جانبی را به نمایش گذاشت.

Assassin’s Creed Valhalla هم اکنون برروی رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است. می توانید آن را در ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و گوگل استیدیا تجربه کنید. Ubisoft می خواهد در مورد آینده سری Assassin’s Creed در Ubisoft Forward بعدی صحبت کند. این رویداد در ماه سپتامبر برگزار می‌شود و انتظار می‌رود که بازی‌های Assassin’s Creed Infinity و Rift نیز رونمایی شوند.

  نام نهایی و طراحی احتمالی گوشی تاشو گوگل فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید