تاریخ نمایش کرید 3 با بازی مایکل بی جردن به تعویق افتاد

برادران وارنر اعلام کرد که تاریخ اکران کرید 3 با بازی و کارگردانی مایکل بی جردن به سال 2023 به تعویق افتاده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونتاریخ انتشار Creed 3 به تعویق افتاد. این فیلم قرار بود در تاریخ 23 نوامبر 2022 (2 دسامبر 1401) به سینماها برود و حالا برادران وارنر اعلام کرده اند که قسمت سوم کرید در سال 2023 اکران می شود. فیلم کرید 3 هم اکنون برای اکران در ماه مارس برنامه ریزی شده است. 3 2023 (12 مارس 1401). مایکل بی جردن قرار است به عنوان آدونیس کرید در قسمت سوم کرید بازگردد و همچنین برای اولین بار بر صندلی کارگردانی نشسته است.

مایکل بی جردن، تسا تامپسون، فیلیسیا رشاد، جاناتان میجرز، وود هریس، فلوریان مونتو، سلنیس لیوا، تادئوس جی. میکسون، اسپنس مور دوم و میلا دیویس کنت، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم کرید 3 حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. کینان کوگلر و زک بالین وظیفه نگارش فیلمنامه قسمت سوم کرید را بر اساس داستانی از رایان کوگلر، که پیش از این کارگردانی کرید را بر عهده داشت، بر عهده داشتند.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از داستان و وقایع کرید 3 در دسترس نیست، در سال 2015 فیلم کرید به اکران سینماها رفت و توانست نظر مثبت منتقدان و تماشاگران را به خود جلب کند، این فیلم توانست بیش از 6.173 میلیون دلار فروش داشته باشد. باکس آفیس جهانی فیلم Creed 2 سپس در سال 2018 اکران شد که رایان کوگلر به دلیل قرار گرفتن در صندلی کارگردانی Black Panther از کارگردانی فیلم Creed 2 انصراف داد و جایگزین شد استیون کیپل جونیور

  کارگردان جدید فیلم اکشن Your Name مشخص شد

با وجود دریافت نقدهای ضعیف‌تر از قسمت اول، کرید ۲ توانست ۱.۲۱۴ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد. همچنین، ما شاهد بازگشت سیلوستر استالونه در نقش راکی ​​در کرید 3 نخواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید