ساخت بازی جدید سونیک موبایل توسط استودیو Hardlight

طبق یک آگهی استخدام، استودیوی هاردلایت متعلق به سگا در حال کار بر روی یک بازی موبایل جدید در سری Sonic است.

وب سایت GameIndustry.biz آگهی استخدامی با عنوان Hardlight Studio به دنبال طراح ارشد برای بازی جدید سونیک است. در توضیحات این آگهی آمده است:

“استودیو سگا هاردلایت به دنبال یک طراح ارشد است تا تیم طراحی و توسعه را در یک بازی پلتفرمر داستان محور جدید، هیجان انگیز و جاه طلبانه رهبری کند. شما می توانید یک رهبر طراحی/محیط زیست با سوابق اثبات شده باشید یا یک طراح ارشد که به دنبال قدم بعدی در حرفه خود است.

به عنوان یک طراح ارشد شما در خط مقدم یکی از بازی های جدید ما خواهید بود. شما به هدایت بینش هنری و تیم هنری داخلی کمک خواهید کرد تا از طریق ارتباط مؤثر، همکاری، برنامه ریزی دقیق و رهبری فعال، هنر با کیفیت بالا را به نمایش بگذارند. با مشارکت مستقیم، یک اثر هنری بسیار متقاعد کننده خلق خواهید کرد که نیازهای بصری و فنی بازی را برآورده می کند، در حالی که به عنوان معیاری برای برتری هنری و اخلاق کاری در نظر گرفته می شود.

شما محدودیت های یک بازی موبایل را درک خواهید کرد، اما در عین حال سعی خواهید کرد کیفیت یک بازی کنسولی را ارائه دهید. با عضویت سگا، از طراحی هنری شیک، جهان های جذاب و شخصیت های رنگارنگی که تا به حال ندیده اید لذت خواهید برد.”

استودیو مستقر در بریتانیا، Hardlight، 6 بازی سونیک موبایلی را در دهه گذشته منتشر کرده است، از جمله سه بازی به سبک Endless Runner. بازی های نبرد Sonic Dash، Sonic Dash 2: Sonic Boom و Sonic Forces: Speed. آثار این سبک بازی هایی هستند که پایانی ندارند و باید با دوری از خطرات راه خود را تا جایی که امکان دارد ادامه دهید.

  Deathloop و Watch Dogs 2 در بین 20 بازی جدید پلی استیشن پلاس

از دیگر آثار موبایلی این استودیو می توان به Sonic Jump، Sonic Jump Fever و Sonic Racing اشاره کرد که بازی اخیر به صورت انحصاری برای Apple Arcade منتشر شده است. همچنین، در همان سال، سگا Sonic Dash+ را منتشر کرد که در اصل نسخه بازطراحی شده Sonic Dash است. در نسخه پلاس بازی، تمامی پرداخت های درون برنامه ای از آن حذف شده است. این بدان معنی است که بازیکنان باید شخصیت های اضافی را از طریق رویدادهای زمان بندی شده و گیم پلی به دست آورند.

دیدگاهتان را بنویسید