مدت زمان بازی انحصاری Scorn فاش شد

اخیراً مشخص شد که کاربران برای تکمیل Scorn به چند ساعت زمان نیاز دارند.

استودیوی Ebb Software سازنده بازی Scorn به تازگی نسخه جدید Volume The Pulse را در فروشگاه دیجیتال استیم منتشر کرده است. تیم سازنده هر ماه از طریق The Pulse اطلاعات جدیدی از روند تولید بازی Scorn و محتوای آن در اختیار کاربران قرار می دهد.

علاوه بر اطلاعات منتشر شده از آلبوم موسیقی متن اصلی و آرت بوک بازی، تیم سازنده فاش کرد که چقدر طول می کشد تا Scorn را کامل کنید. سازندگان گفته اند که گیمرها برای تکمیل بازی و حل معماها به طور معمول به حدود 6 ساعت زمان نیاز دارند.

بازی Scorn دارای محیطی متنوع و جذاب است که قطعا توجه برخی از علاقه مندان به گرفتن اسکرین شات را به خود جلب خواهد کرد. بنابراین داشتن حالت عکس ممکن است گزینه خوبی برای این بازی باشد، اما واضح است که Scorn حالت عکس ندارد.

در همین راستا تیم سازنده اعلام کرد: تمرکز ما این است که بازیکن حداکثر غوطه وری را در بازی تجربه کند. بنابراین، بازی دارای یک طراحی حداقل رابط کاربری (UI) است. این گفته به این معناست که با وجود نداشتن حالت عکاسی، کاربران این شانس را دارند که تصاویر خوبی را ثبت کنند که در آن فقط محیط بازی قابل مشاهده است و خبری از آیکون های مختلف رابط کاربری نیست.

شخصیتی از بازی Scorn با سلاحی در دست

با قضاوت بر اساس عملکرد Scorn، می توانید متوجه شوید که یک محصول AAA است. در حالی که تیم سازنده در این باره می گوید: «این یک پروژه مستقل و یک پروژه پرشور است. در ابتدا فقط چهار نفر بودیم و با بودجه بسیار کمی بازی را شروع کردیم. این در حالی است که ما در طول زمان رشد کرده ایم و اکنون می توان آن را یک پروژه AA نامید.

  سایت رایگان ثبت نام لاتاری آمریکا برای ایرانیان

در این میان بد نیست به اطلاعات منتشر شده توسط Soundtrack و Scorn Art Book اشاره کنیم. کاربران می توانند با خرید جداگانه و یا با خرید نسخه لوکس بازی، آلبوم موسیقی متن و آرت بوک بازی را دریافت کنند. موسیقی متن بازی دو ساعت است و تیم سازنده از Aethek و Lustmord برای ساخت آهنگ های Scorn استفاده کردند. از سوی دیگر، آرت بوک بازی ۱۹۲ صفحه است و شامل توضیحاتی در مورد اساطیر، طراحی محیط، طراحی سلاح های بازی و موجودات درون بازی است.

29 اکتبر (21 اکتبر) بازی Scorn برای PC و Xbox Series Xbox Series S منتشر شد. می توانید یکی از آهنگ های بازی را در کانال یوتیوب BillainTV گوش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید