معرفی سیستم Forza Motorsport Corner Mastery

استودیو Turn 10 سیستم Forza Motorsport Corner Mastery را معرفی کرد که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در پیچ‌ها تمرین کنند.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیو Turn 10 ویژگی Corner Mastery Forza Motorsport را معرفی کرده است. این سیستم به بازیکنان اجازه می دهد تا چرخاندن وسیله نقلیه را در مسیرهای مختلف تمرین کنند. سیستم تسلط حرکتی نه تنها به گیمرها کمک می کند تا در حرکات بهتر عمل کنند، بلکه یک تجربه جمعی با یک تابلوی امتیاز جهانی است که به شما امکان می دهد با دوستان خود رقابت کنید.

در ماه ژوئن، Forza Motorsport در رویداد Xbox و Bethesda Games Showcase معرفی شد و از آن زمان کاملاً بی‌صدا بوده است. در طی این رویداد، استودیو Turn 10 اعلام کرد که Forza Motorsport بر روی کنسول Xbox Series X با وضوح 4K و 60 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود و در کنسول Xbox Series S می‌توانید آن را با وضوح 1080p و 60 فریم بر ثانیه تجربه کنید.

چند لحظه پیش کریس ایسکیکارگردان بازی درباره وجود قابلیت Retracking تصریح کرد و با بیان اینکه این قابلیت به صورت مستمر در طول بازی فعال خواهد بود، توضیح داد: Retracking در حین بازی و مهمتر از همه در طول بازی فعال خواهد بود. من واقعاً می خواستم این موضوع را روشن کنم. وقتی می گوییم ردیابی پرتو در بازی در دسترس خواهد بود، به این معنا نیست که به حالت تیراندازی یا پخش مجدد محدود می شود. ما قصد گمراه کردن شما را نداریم. ردیابی پرتو هنگام مسابقه و زمانی که بازی را تجربه می کنید فعال است.”

  امکان افشای پورت Nintendo Switch Zelda: Twilight Princess و Wind Waker

بازی Forza Motorsport در زمان نامعلومی از بهار 2023 منتشر خواهد شد. این بازی مسابقه ای برای پلتفرم های Xbox Series X Xbox Series S و PC در حال توسعه است.

دیدگاهتان را بنویسید