چگونه نسخه وب اسنپ چت را فعال کنم؟

چگونه نسخه وب اسنپ چت را فعال کنم؟

این شرکت مستقر در سانتا مونیکا فاش کرد که در حال راه اندازی نسخه وب اسنپ چت است که به کاربران دسکتاپ امکان می دهد عکس بگیرند، چت کنند و با دوستان خود چت کنند. با این حال، نسخه وب به طور انحصاری برای مشترکین +Snapchat در ایالات متحده، بریتانیا، استرالیا، کانادا و نیوزلند در دسترس خواهد بود.

این شرکت همچنین اعلام کرد که اسنپ برای وب با ویژگی‌هایی مانند واکنش‌های چت و پاسخ‌های چت با لنزها به زودی بارگذاری می‌شود.

برای دسترسی به اسنپ چت برای وب، می توانید به وب سایت web.snapchat.com بروید و با نام کاربری و رمز عبور اسنپ چت وارد شوید. پس از وارد کردن اطلاعات کاربری، از شما خواسته می‌شود که با استفاده از تایید دو مرحله‌ای روی گوشی خود به‌طور پیش‌فرض احراز هویت را انجام دهید. پس از ورود به اسنپ چت وب، می توانید مکالمات را از جایی که در دستگاه تلفن همراه متوقف کرده اید ادامه دهید.

تمام چت ها پس از 24 ساعت به طور خودکار حذف می شوند و اسنپ چت وب به کاربران اجازه اسکرین شات گرفتن را نمی دهد.

همین ماه گذشته، این شرکت Snapchat+ را معرفی کرد که هزینه اشتراک آن 3.99 دلار در ماه است و اکنون نسخه وب اسنپ چت را برای جذب مخاطبان بیشتر معرفی کرده است. Snapchat Inc این گام های بزرگ را برای کاهش اتکای خود به درآمد تبلیغاتی برداشت.

  هواوی میت 50 رونمایی شد; یک پرچمدار گران قیمت با سخت افزار درجه یک

دیدگاهتان را بنویسید