گوگل: Stadia از بین نمی رود

در پاسخ به یکی از کاربران، اکانت توییتر گوگل استادیا اعلام کرد که این پلتفرم از بین نخواهد رفت.

زمانی که Stadia، پلتفرم بازی ابری گوگل، رونمایی و راه اندازی شد، اعلام شد که بازی های انحصاری مختلفی برای رقابت با سایر پلتفرم ها روی آن قرار خواهند گرفت. این در حالی است که گوگل به تدریج استودیوهای بازی سازی را که برای گوگل استادیا در نظر گرفته شده بود را تعطیل کرده و به مرور زمان کاربران به این نتیجه رسیده اند که گوگل استدیا به زودی به طور کامل حذف می شود یا گوگل آن را منحل می کند.

در همین راستا، یکی از کاربران توییتر از حساب کاربری گوگل استیدیا پرسید: «آیا به زودی این پلتفرم را تعطیل می‌کنید؟» و حساب کاربری گوگل استیدیا در پاسخ به این سؤال اعلام کرد: «استادیا از بین نمی‌رود». به خاطر داشته باشید که ما همیشه در تلاش هستیم تا بازی‌های عالی را به این پلتفرم و Stadia Pro اضافه کنیم. سوالات دیگر خود را با ما در میان بگذارید.» این موارد برای اولین بار و در گذشته اتفاق نمی افتد جان جاستیسمدیر محصول، اعلام کرد که Stadia به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

همه این موارد در حالی است که گوگل ترجیح می دهد تمام استودیوهای انحصاری Stadia را ببندد و بیشتر در قالب یک پلتفرم کامل کار کند. همچنین گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد The Quarry، محصول Supremsive Games، در ابتدا در انحصار Google Stadia بود. اما با تغییر رویکرد گوگل، این بازی ناشر دیگری پیدا کرد و به محصولی چند پلتفرمی تبدیل شد.

  تخفیف های بزرگ بازی های Bethesda در فروشگاه پلی استیشن

در همین حال، باید توجه داشته باشم که بازی هایی مانند Shantae: Half-Genie Hero Ultimate Edition، Saints Row: The Third – Remastered و Murder by Numbers در ماه آگوست به سرویس Stadia Pro اضافه خواهند شد.

علاوه بر این، بازی هایی مانند Skull and Bones، Saints Row reboot و FIFA 23 نیز برای انتشار در Stadia در نظر گرفته شده اند. نظر کاربران زومجی در این مورد چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید