بازگشت حالت Hyper Mode در Dying Light 2 Stay Human

استودیوی بازیسازی Techland اعلام کرد که حالت هایپر حالت را به Dying Light 2 Stay Human اضافه کرده است.

به نظر می رسد بازیکنان برای دریافت اولین DLC داستانی بزرگ Dying Light 2 Stay Human باید مدت زیادی صبر کنند. با این حال، توسعه دهنده Techland به طور منظم محتوای جدید و به روز رسانی های کوچکتر را برای آخرین بازی اکشن نقش آفرینی خود منتشر می کند. در همین راستا این سازنده اعلام کرده است که یکی از حالت های بازی محبوب بار دیگر در اختیار بازیکنان قرار گرفته است.

Techland در جدیدترین اخبار بازی اعلام کرد که Hyper Mode که برای اولین بار در اوایل سال جاری معرفی شد، اکنون برای یک روز به Dying Light 2 Stay Human باز می گردد. حالت هایپر به بازیکنان اجازه می دهد تا با سلاح ها، مواد منفجره، حملات فیزیکی یا مهارت های پارکور خود به زامبی ها ضربه بزنند و آنها را به هوا پرتاب کنند.

مبارزه با زامبی ها در Dying Light 2

استودیوی بازی سازی Techland درباره Hyper Mode می گوید: «در این حالت، شما این شانس را خواهید داشت که دشمنان خود را به هوا پرتاب کنید. با چنین قدرتی، زامبی ها برای سرگرمی و قدرت تسلیم ناپذیر شما در هوا معلق خواهند ماند.” در همین حال، Dying Light 2 Stay Human قرار است اولین بسته الحاقی بزرگ خود را در سپتامبر امسال دریافت کند. جزئیات این DLC به تازگی فاش شده است که به محیط و گیم پلی آن اشاره می کند. .

بازی Dying Light 2 Stay Human روی کامپیوتر و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S برای علاقه مندان در دسترس است.

  اینفوگرافیک خریدهای تاریخی در حوزه فناوری جهانی

شما می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید