گیمرها از بسته الحاقی Hot Wheels Forza Horizon 5 استقبال می کنند

اولین بسته الحاقی پولی برای بازی مسابقه ای جهان باز Forza Horizon 5 در اوایل جولای در دسترس بود و قبلاً توسط بیش از یک میلیون بازیکن آزمایش شده است.

بازی Forza Horizon 5 یکی از بهترین آثار سال 2021 محسوب می شود. بنابراین جای تعجب نیست که بسته الحاقی اخیر آن شروع خوبی داشته باشد. بسته الحاقی Hot Wheels این بازی مسابقه ای تقریبا چند هفته پیش منتشر شد و محتوای زیادی را برای این محصول مسابقه ای جهان باز به ارمغان آورد. حال در جدیدترین اخبار بازی متوجه شدیم که استقبال بسیار خوب منتقدان از این بسته نیز در افزایش مخاطبان آن تاثیر داشته است.

بسته الحاقی Hot Wheels بر اساس تابلوی امتیازات تالار مشاهیر Forza Horizon 5 که هر بازیکنی را حداقل یک بار ثبت می‌کند، توسط بیش از یک میلیون بازیکن آزمایش شده است. آمار مورد بحث جالب است زیرا اولین بسته الحاقی پولی Forza Horizon 5 در Game Pass منتشر نشد. بنابراین می توان گفت که این تعداد تقریبا برابر با میزان فروش این بسته اضافی است.

Forza Horizon 5 در حال حاضر بر روی پلتفرم های Xbox Series X در دسترس است شما می توانید Xbox Series S، Xbox One، Xbox Cloud Gaming و PC را تجربه کنید. بازی مسابقه‌ای جهان باز بزرگترین راه‌اندازی را در بین هر بازی انحصاری ایکس‌باکس داشت و بیش از 20 میلیون بازیکن تا به امروز حداقل یک بار آن را بازی کرده‌اند.

  امکان ساخت فیلم قاتلان ماه گل ساخته مارتین اسکورسیزی در سال 2023

دیدگاهتان را بنویسید