چگونه خبرنگار روزانه اینترنت رایگان دریافت کنیم

بر این اساس خبرنگاران می توانند با ورود به سامانه جامع رسانه های کشور نسبت به ثبت مشخصات خود اقدام و مدارک خود را در قسمت خبرنگاران این سامانه بارگذاری کنند. با هماهنگی وزارت ارتباطات، خبرنگارانی که در کل نظام رسانه ای کشور هستند به این وزارتخانه معرفی می شوند.

ایمان شمسایی، مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این خصوص گفت: اصولاً برای شناسایی خبرنگاران معیار واحدی وجود ندارد و نبود سیستم تخصصی مشخص یکی از این موارد است. از نقاط ضعف حرفه روزنامه نگاری.” سازمان‌های مختلفی فعال هستند، اما هیچ الزامی وجود ندارد که همه کسانی که در این سازمان‌ها عضویت داشته‌اند، روزنامه‌نگار باشند.»

چگونه خبرنگار روزانه اینترنت رایگان دریافت کنیم

خبرنگاران می توانند با ورود به سامانه جامع رسانه های کشور به نشانی e-rasaneh.ir مشخصات خود را ثبت کرده و مدارک خود را در بخش خبرنگاران این سامانه بارگذاری کنند. بسته اینترنتی 200 گیگابایتی خبرنگاران برای کلیه خبرنگارانی که در سایت e-rasaneh.ir ثبت نام و تایید شده اند ارائه می شود.

وی با اشاره به اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی چند سالی است که عضوی از کل نظام رسانه ای کشور است که سامانه صدور مجوز از جمله نشریات، مراکز تبلیغاتی و مواردی از این قبیل برای خبرنگاران دارد. :

ملاک معاونت مطبوعاتی برای حمایت مادی از خبرنگاران عضویت آنها در این سامانه است، مانند روزنامه‌نگارانی که مایل به عضویت در صندوق هنر هستند، ابتدا باید به عضویت سیستم رسانه‌ای درآیند. برای پیگیری امور جاری خبرنگاران و مواردی که قانون به ما اجازه می دهد شرایط خاصی نداریم، اما در مواردی مانند روزنامه نگاری اینترنتی، آشنایی با صندوق هنر و مواردی که بعداً اتفاق می افتد، فقط به اعضای سیستم کلی و روزنامه نگاران برای عضویت در سیستم. نامه تاییدیه مدیر مسئول به عنوان مدرک اشتغال توسط خبرنگاران بارگذاری و به صورت دوره ای اصلاح می شود.

  ZoomLab; کالبد شکافی تصویری گلکسی A73 سامسونگ

عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارشنبه هفته گذشته در حاشیه جلسه شورای دولت گفت: امسال بسته های اینترنتی برای خبرنگاران داریم که مورد تایید معاونت مطبوعاتی است.

دیدگاهتان را بنویسید