رایان رینولدز آموزش برای نقش ددپول در ددپول 3 را آغاز می کند

رایان رینولدز، بازیگر نقش ددپول، برای فیلمبرداری و تولید تمرین می کند فیلم Deadpool 3 شروع شد.

Deadpool 3 با درجه بندی بزرگسالان در مارول استودیوز در دست ساخت است، اما غیبت این فیلم در پنل استودیو مارول در کامیک کان سن دیگو سوالاتی را درباره زمان شروع تولید و اکران آن ایجاد کرده است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوندنباله Deadpool به شروع تولید نزدیک می شود. به تازگی دون سالادینو مربی بدنساز عکس هایی از شروع تمرین در اینستاگرام منتشر کرده است رایان رینولدزبازیگر فیلم Deadpool از مشارکت خود در فیلمبرداری و ساخت فیلم Deadpool 3 خبر داده است که در ادامه می توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:

رینولدز آموزش برای نقش ددپول در ددپول 3 را سئو کول

رایان رینولدز آموزش برای نقش ددپول در ددپول 3 را آغاز می کند

سالادینو قبلاً در هر دو فیلم ددپول مربی رینولدز بود و همچنین در فیلم Free Guy با او کار کرده بود. سالادینو همچنین تجربه همکاری با سباستین استن برای بازی در نقش سرباز زمستان را دارد و علاوه بر این، او مربی دیوید هاربر بود تا ظاهر هاپر را در فصل چهارم Stranger Things تغییر دهد. به نظر می رسد فیلم Deadpool 3 در اواخر سال 2022 یا اوایل سال 2023 فیلمبرداری و تولید را آغاز خواهد کرد، بنابراین می توانیم انتظار اولین نمایش در اوایل سال 2024 را داشته باشیم.

شان لویکارگردان فیلم Free Guy و The Adam Project کارگردانی Deadpool 3 را بر عهده دارد. وندی مولینو و لیزی مولینو-لافلین خواهران مولینوکس که بیشتر برای نوشتن فیلمنامه انیمیشن Bob’s Burgers شناخته می شوند، وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت سوم فیلم Deadpool را بر عهده گرفته اند. چند وقت پیش هم کوین فایگهرئیس استودیو مارول رسما تایید کرد که Deadpool 3 در دنیای سینمایی مارول اتفاق می‌افتد و این فیلم دارای رتبه Mature (R) خواهد بود.

  دنباله Xenoblade Chronicles پس از انتشار قسمت سوم

با این حال، تنها حضور رینولدز در Deadpool 3 تایید شده است. فیلم Deadpool در سال 2016 به سینماها رفت و بیش از 783 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی فروخت. Deadpool 2 سپس در سال 2018 اکران شد و این فیلم توانست بیش از 785 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد. ما می توانیم انتظار داشته باشیم که در پنل امسال مارول استودیو در D23 ماه آینده، سرانجام تاریخ انتشار Deadpool 3 را ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید